Bosch Buzdolabının Işıklarının Yanıp Sönmesi

marka model nedir ürünün derece ışıklarınnın resmini görebilirmiyiz.

marka model nedir ürünün derece ışıklarınnın resmini görebilirmiyiz.

Bosch marka, model ve derecenin olduğu kısımların fotoğrafını gönderiyorum
IMG_20180511_192953.jpg IMG_20180511_193016.jpg

ekranda birde açma kapama anahtarı olacak derece ışıklarına elektrik sağlayan anahtar
ya anahtar arızalı yada elektronik kartınız arızalı İstanbul içinde bana yakınsanız yardımcı olabilirim.yada arayın tarif edeyim bakın
tel: 0536 462 18 59

Derecelerin en sağında açma kapama düğmesi var. Ona basınca buzdolabının isigi yanıp sönüyor. Ben okmeydani Şişli tarafında oturuyorum. Müsait olunca olmadı sizi ararım.

merhaba bosch KSU40621NE FD 8312 buzdolabını fişe takıyorum motor ve motor fanı iki dk sora devreye girip 10 saniye çalıştıktan sonra ikisi beraber devreden çıkıyorlar iki dk sonra aynı işlemi yapıyor arızası ne olsbilir yardım ederseniz sevinirim

ışıklı derece gösterge ledleri de bu arada yanıp sönme oluyorsa elektronik kartınız arızalıdır.Konu hakkında aklınıza takılan bir şey olursa 0536 462 18 59 dan bana ulaşabilirsiniz.

KSU 49620 Bosch buzdolabının ısıtma ayarları -18 ve +8'e gelip ışıkları yanıp sönüp dırrrrrrrrrrrrrr sesi çıkarıyor. Bu yanıp sönme sırasında arıza uyarı ışığı yanmıyor. Buzdolabı bozulmadan önce yardıma ihtiyacım var.

Kartı söküp üzerindeki 2 adet dikdörtgen kapasitörü değişirsen sorun çözülür kardeş.

PROFİLO BD3058W3VV 3 yıllık

Aynı durum benim başımda da var.2 gün önce buzluğun buzlarını temizdelik.(tuz döküp bekledik) fakat 2 gün çalıştıktan sonra soğuk ayar tuşu yanıp sönmeye başlamıştı.Üst düğmeden buzdolabını kapatıp açtım düzeldi.Bugünde ışık tekrardan yanıp sönmeye başlamış ve o işlemi tekrar yapmama rağmen ışık sönmedi.Ayrıca motorda çalışmıyor.Buzdolabı soğutma yapmıyor.Öyle kaldık.Garantisi de bitti.

Fikri olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
PROFİLO BD3058W3VV 3 yıllık

Aynı durum benim başımda da var.2 gün önce buzluğun buzlarını temizdelik.(tuz döküp bekledik) fakat 2 gün çalıştıktan sonra soğuk ayar tuşu yanıp sönmeye başlamıştı.Üst düğmeden buzdolabını kapatıp açtım düzeldi.Bugünde ışık tekrardan yanıp sönmeye başlamış ve o işlemi tekrar yapmama rağmen ışık sönmedi.Ayrıca motorda çalışmıyor.Buzdolabı soğutma yapmıyor.Öyle kaldık.Garantisi de bitti.

Fikri olan var mı?
motor çalışmaya başladı fakat ışık hala yanıp sönüyor ve çok az soğutma yapıyor.karlanma yok sadece su damlacıkları var.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri