BOSCH Bulaşık Makinesi Çalışmıyor

Ustam çok teşekkürler 5 tl kondansatörü buldum. Az önce taktım. Üstüste 3 yıkama yaptırdım. Tıkır Tıkır çalışıyor. Sağol valla.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Devamlı su alıp boşaltma ve yıkamaya geçmeme sorunu bende de var. Servisi çağırdım, yıkama motoru dönüyor ancak sünger/keçesinde deformasyon var 250 TL masraf çıkar dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi fiyat yüksek olduğu için. 500 TL ye yeni makine almak daha akıllıca sanki. Bu kondansatör ucuz bişeyse alıp değiştirsem sizce olur mu? Birde bu işlerden hiç anlamam makinem 2 programlı bosch marka. kondansatör nerde bulunur nasıl takılır yardımcı olursanız sevinirim ankarada yaşıyorum. Saygılar.

Devamlı su alıp boşaltma ve yıkamaya geçmeme sorunu bende de var. Servisi çağırdım, yıkama motoru dönüyor ancak sünger/keçesinde deformasyon var 250 TL masraf çıkar dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi fiyat yüksek olduğu için. 500 TL ye yeni makine almak daha akıllıca sanki. Bu kondansatör ucuz bişeyse alıp değiştirsem sizce olur mu? Birde bu işlerden hiç anlamam makinem 2 programlı bosch marka. kondansatör nerde bulunur nasıl takılır yardımcı olursanız sevinirim ankarada yaşıyorum. Saygılar.
sizin probleminiz kondansatör değil maalesef..

sizin makinada su kaçağı var..bunun çözümünün bulunması gerekiyor..

Allah razı olsun ustam

Merhaba arkadaşlar. Evimde kullandığım bir bosch ankastre bulaşık makinem var. Bu makine ile başımız biraz dertte, nedeni ise bulaşık makinesinin kafasına göre çalışması. Makineyi çalıştırmak istiyoruz çalışmıyor, servis çağırıyoruz makine çalışıyor. Farklı, farklı belkide 15 tane servis çağırdık, hatta bir kaç servis cihazı alıp götürdüler yaptık diyerek geri getirdiler cihaz yine olmadı. Sonunda servisler bıktı diyebilirim doğal olarak bizde bıktık. tam cihazı atmaya karar vermiştim dayı oğlu ile bir gün konuşurken bana bir firmada çalışan hafif kafayı sıyırmış biri olduğunu söyledi. son bir defa daha şansımızı deneyelim dedik o firmadaki arkadaşı çağırdık gelen kişi 50 yaşlarında biriydi. makinenin başına oturdu çalıştırdı başladı kulağını cihaza dayayarak dinlemeye belli bir süre dinledikten sonra aniden kapağı açtı içine baktı ve sorunu 10 dakikada çözerim dedi makineyi ters çevirdi bir şeyler yaptı o gün bugündür makine vızır vızır çalışıyor. Bu tip problemi olan arkadaşlar varsa bence arasınlar bir fikir alsınlar firmanın web adresi Kartal Bosch Servisi - Kartal Bosch Beyaz Eşya Servisi şahsın adı ise ıshak zannedersem ermenidir kendisi. Hayırlı formlar.

Motorun sıkışık veya kondansatorün bozuk

Boshc sms68n02tr model bulasik makinasi ilk calistiginda role sıkışması veya dirt dirt diye ses ciyarmaktadi sebebinedir ama bulasiklari yikiyor bilgi vere bilirmisiniz

hocam kolay gelsin
bulaşık makınem sgs55m82tr/13 makınenın ekranı 0 gösteriyor duşlama lambasıda yanıyor fakat hiç bi işilem yapmıyor ne yapmamız gerekıyor

o program sonu yaptığını gösterir.kapatıp tekrar açıp çalıştırın devreye girmesse kapı sivicini kontrol edin.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri