wae20160tr test programına nasıl girebilirm yardımcı olurmusnz ltfn

Merhaba
xl 54860 makinem beyazlar kısmında çalıştırmak istedigimde biraz sonra kendiliginden duruyor. Ve tekrar çalıştırma dügmesine basmam gerekiyor. Ve bu tekrarlanıyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım teşekkürler.yücetepe

merhaba ustam
bende wfl 1610 çamaşır makinesi var makineyi çalıştırdığımda belli bir zaman sonra yıkamayı bırakıp hazır konumuna geçiyor.makineyi takip ettiğimde belli bir zaman veya işlemi yaparken değil kafasına göre farklı zamanlarda hazır konumuna geçiyor.ama her yıkamada bunu 1 veya 2 defa yapıyor tekrar start a basınca kaldığı yerden devam ediyor.problem nedir yardım için teşekkürler.

merhaba ustam
bende wfl 1610 çamaşır makinesi var makineyi çalıştırdığımda belli bir zaman sonra yıkamayı bırakıp hazır konumuna geçiyor.makineyi takip ettiğimde belli bir zaman veya işlemi yaparken değil kafasına göre farklı zamanlarda hazır konumuna geçiyor.ama her yıkamada bunu 1 veya 2 defa yapıyor tekrar start a basınca kaldığı yerden devam ediyor.problem nedir yardım için teşekkürler.

Merhaba
xl 54860 makinem beyazlar kısmında çalıştırmak istedigimde biraz sonra kendiliginden duruyor. Ve tekrar çalıştırma dügmesine basmam gerekiyor. Ve bu tekrarlanıyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım teşekkürler.yücetepe

İkiside aynı hata
Kart üzerindeki konpanentlerden biri veya birden fazlasının ,deger kaybetmesi

Slm arkadaşalar benım makınam boşh 1610 ara ara suyu vermesı normal bazen suyu dışarı atmıyor ölece beklıyor neden tşklr

tahliye pompa motorunuz sıkışıyor. değiştirmeniz lazım

sayın ali ustam elimde wfl 1620 makina var kart üzerinde patlaklar vardı köprüledim tüm işlemleri yapıyor sıkma bittiginde program bitti konumuna gecmiyor program bitiyor ama calısıyor konumunda bekliyor

fonksiyon dügmeleri hariç 1610 la aynıdır pgs nin 2.ci sırasında 1ve2 nolu kontak ısıtıcıdır aşırı akımdan kontak yatakları erimiş olabilir!

bu bahsettiğiniz sorun benim 1610 model makinamda var. Dolayısıyla ısıtıcıya akım gitmiyor. Bu işin tek çözümü program kontaktörünü tamamen değiştirmekmidir? yada arıza bundan mı kaynaklanıyor?
2.sıranın 2.ve 3. kabloları yanmış kontakların dibinde de erime var bir miktar. ne önerirsiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri