iyi akşamlar.acil yardım istiyorum. bosch wmv 1610 çamaşır makinası var arızası ise makine su almıyor ve sağ ve sola dönmüyor ama su almadan sıkma yapıyor ve su boşaltıyor.yaptıklarım ise kapı kilidini,prostad,kart,suventili yani motoru,motorun kömürlerini değiştirdim ama genede olmadı.yardım lütfen

Selamlar Siemens camasir makinalarinda F12 diye ariza kodu varmidir?

ACM 8070 TR PROFILO Çamaşır Makinesi kablo şeması lazım yardimci olabilecek arkadaş varmı

GT-I8190 cihazımdan gönderildi

Kablo şeması lazım acil. ..

Ekli dosyalar

• 1384454917629.jpg
    1384454917629.jpg
    17.7 KB · Görüntüleme: 65
Kabloları fare yemis pompa emniyet anahtarı ve motora giden kablolar bütün kablolar turuncu oldugu için hic bir ihtimal veremiyorum :(

Bosch makinam kapi kilidini kilitliyor fakat ne su aliyor nede motoru donduruyor nede boşaltma pompasini devreye sokuyor kart be kapi kilidini kontrol ettirdim saglam bu arizayi neyden yapabilir acaba

Sent from my GT-I9190 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Bosch makinam kapi kilidini kilitliyor fakat ne su aliyor nede motoru donduruyor nede boşaltma pompasini devreye sokuyor kart be kapi kilidini kontrol ettirdim saglam bu arizayi neyden yapabilir acaba

kart ve kapı kilidi gerçekten sorunsuzsa karttan kapı kilidine giden kablo veya soketleri problemlidir

Karttan kapı kilidine giden kanlolarida ölçüm kablo da kopuk yok test programina aldigimda 3 led yanip sonuyordu somdi ise teste aldigimda sadece calisiyor ve program sonu ledleri birlikte surekli yanıyor

Hangi ledler yanib sonuyor?

Karttan kapı kilidine giden kanlolarida ölçüm kablo da kopuk yok test programina aldigimda 3 led yanip sonuyordu somdi ise teste aldigimda sadece calisiyor ve program sonu ledleri birlikte surekli yanıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri