BONFİGLİOLİ VECTRON ACT 401

yusufburak

Üye
Merhabalar günaydın,

Farbikamızda kullanmakta olduğumuz bonfiglioli marka bi frekans invertörümüz mevcut. Bu frekans invertörünün frekans ayarını potansiyometre ile kontrol ediyorduk ancak yaklaşık 1 haftalık bi süreden beri bu mümkün olmuyor. Manuelini indirdim anladığım kadarı ile parametreleri kontrol ettim ama yine de herhangi bir değişiklik olmadı. Daha önce servis ile görüştüğümde start-stop işlemini uzaktan yaptığım zaman direk olarak potansiyoetre ile kontrol edileceğini söylemişlerdi ve olmuştu. Ancak artık bu bir çözüm olmuyor.

Çözüm önerilerinizi alabilirsem çok memnun olurum. Teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhabalar günaydın,

Farbikamızda kullanmakta olduğumuz bonfiglioli marka bi frekans invertörümüz mevcut. Bu frekans invertörünün frekans ayarını potansiyometre ile kontrol ediyorduk ancak yaklaşık 1 haftalık bi süreden beri bu mümkün olmuyor. Manuelini indirdim anladığım kadarı ile parametreleri kontrol ettim ama yine de herhangi bir değişiklik olmadı. Daha önce servis ile görüştüğümde start-stop işlemini uzaktan yaptığım zaman direk olarak potansiyoetre ile kontrol edileceğini söylemişlerdi ve olmuştu. Ancak artık bu bir çözüm olmuyor.

Çözüm önerilerinizi alabilirsem çok memnun olurum. Teşekkürler.
Servis hizmetini kim veriyor?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri