Boch silence plus bulaşık makinası E01 arızası

Boch silence plus bulasık Makinam ani elektrik gidip gelme sonucunda ekranında E01 arıza kodu verdi.Isıtıcısını ölctüm saglam ama anakartta takıldım gözle kontrolde birsey görünmüyor ama anlayamadımda.Yeni kart(bulamadık) makına kadar pahalı nasıl cözeriz bunu kartı tamir edebilirmiyim böyle birsey başınıza geldimi simdiden yardimlarınız icin tesekkürler
Arkadaslar teknik servis geldi makinaya tekrar kartin tamir ile kurtulmayacagini kendi kendini imha ettiyini söyledi kacınılmaz olarak yeni kart almami bununda 534 lira oldugunu yeni kart almaktansa makinayı yenilememi izah etti.Bütün yorumlarınız icin tesekkur ederim bana yardımcı oldugunuz icin ayrı ayrı tesekkür ederim

Arkadaslar teknik servis geldi makinaya tekrar kartin tamir ile kurtulmayacagini kendi kendini imha ettiyini söyledi kacınılmaz olarak yeni kart almami bununda 534 lira oldugunu yeni kart almaktansa makinayı yenilememi izah etti.Bütün yorumlarınız icin tesekkur ederim bana yardımcı oldugunuz icin ayrı ayrı tesekkür ederim

servisin dediği doğru ve yanlış bilmem ( özel servis , yetkili servis )

yetkili servisler tamir etmez
( bazı yetkili servisler tamir eder açıktan , fabrika kart satmak ister veya yenileyelim der )
yetkili servis yeni kart takar , zaten sistem böyledir .

kolay gelsin ,sağlıcakla kalın

Merhaba kardesim karti 3hafta olmasina ragmen tamirden alamadım bir kere yaptik dediler getirdirdim taktim sorun ayni yine gönderdim bu kez ekranida istediler hala bi haberyok bakalim deyisiklik olursa yazcam
Boch silence plus bulasık Makinam ani elektrik gidip gelme sonucunda ekranında E01 arıza kodu verdi.Isıtıcısını ölctüm saglam ama anakartta takıldım gözle kontrolde birsey görünmüyor ama anlayamadımda.Yeni kart(bulamadık) makına kadar pahalı nasıl cözeriz bunu kartı tamir edebilirmiyim böyle birsey başınıza geldimi simdiden yardimlarınız icin tesekkürler

Aynı hata (bosch bulaşık makinesi e e01 arızası) bendede var ! Baktıgım kadarıyla benimkisi start dügmesine bastıgımda ekrana E 01 hatası 3-5 saniye geliyor gidiyor ve ekranda görüntü yok starta bastıgımda hep böyle postları takip etğim kadarıyla konu kart üzerinden gitmiş buE 01 hatası kart dışında başka bakabileceğimiz arıza olamazmı !?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri