bobinaj programı arıyorum

sy biltech hala büyük merakla bekliyoruz inş sesimizi duyar ve yardımcı olursunuz

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar bobinajla ilgili güzel bi program arıyorum bilen arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler
yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadas uzun zaman once bir program ariyordun ben yeni üye oldm hesaplarda yardimci olurum hesaplayacagin moturun olculerini bana yaz yardimci olurum

Biltech kardeşim bi motor arşivinden bahsetmişsin.Çalışmalarını bitirdin mi ? Bu konu hakkında yardımcı olursan. Çok memnun oluruz

arkadaşlar baya zaman oldu :) ortalamaya bakınca 2 yılda bir cevap vermişim kusura bakmayın işlerin yoğunluğu yüzünden. Motor sarım (bobinaj) programımızı bitirdik test ediyoruz 2007 den beri kullanıyoruz ama Windows programı halindeki testi yapıyoruz. Ayenka Pompa Hm programına ek modul olarak eklemeyi planlıyoruz. Yakında görselleri ve deneme videoları ile sizle paylaşacağız iyi çalışmalar.

Programımız şuan da test aşamasında hesaplamalarımızın doğruluğu onaylandıktan sonra kullanıma açılacaktır. İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri