bobinaj programı arıyorum

muhammet58

Üye
arkadaşlar bobinajla ilgili güzel bi program arıyorum bilen arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler
yardımcı olursanız sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İnş. Yakında Büyükbir motor arşivi ile hazırlıyacağız iletişime geçersen haberdar olursunuz...

saol teşekkürler en kısa zaman da bitirmenizi bekliyorum size kolaygelsin teşekkürler

Şuan Excel Tabanlı sistem mevcut. Kusura bakmayın biraz yavaş oluyor ama Dalgıç pompa programı ve bobinajdan önce çalışmalar girdi onları bitiriyorum...

arkadaşlar ben de bobinaj programı arıyorum yardımcı olur sanız sevinirim bu işe başlıyacam ve arkadaşlarda çizimler felen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Senin baslayacagin is de oluk sayisi kac soyle devre cizimde belki yardimci olabilirim

arkadaşlar kusura bakmayın iş yoğunluğundan programları yarım bırakmıştım bitmek üzere 15 gün içinde downlaod adresini yollarım sizlere

sabırsızlıkla programı bekliyorum.

bobinajla ilgili her türlü döküman ve programınını rica ediyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

biltech abicim 15 gün dedin 1aydan fazla oldu :(
bide bu dediğin program ücretli bişeymi dediğin programı dört gözle bekliyoruz
şimdiden tşklr

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular