Boş gezenlerin Allah yardımcısı olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abartıyorsunuz.

Bakınız bir özel sektöre tanıdık vasıtası ile girersiniz, en nihayetinde referanslar bunun için isteniyor, ben buna torpil demem. Diyememde. Torpil deyince bir kamu kuruluşuna thy vs gibi kurumlara sınavsız, icra edeceği görev hakkında yeterli bilgiye sahip olmamaksızın sırf tanıdığı birileri vasıtasi ile başvurusu bekleyen binlerce insanın önüne geçerek o işe veya kuruma girmekten bahsediyorum torpil bence budur. Bu da abartılmaksızın kul hakkıdır bence.

Özel sektörde bir makine imalatçısında elektrik projelendirme ve otomasyon işlerini yürütüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başka bir tuzu kuruda ! bunları söylüyoruz
diye teessüf etmişti ( yalan söylüyorsunuz
iması ile ).Ateş,düştüğü yeri yakar.Özel
sektör hariç,malum yerden ! isim bildiril-
meden,hiçbir yere hela bekçisi bile olunamaz.

Son düzenleme:
biryer var bende oraya torpil bulmaya çalışlıyorum inşallah olur işimiz bana şans dileyin dostlar...

torpil, ömür boyu hak ve haram lokma yemek demektir. yediğin her lokma, içtiğin bir damla su bir başkasının gasp ettiğin hakkıyla alınmış olacaktır.
insani ve dini olarak vebalinin ödenmesi imkansızdır.

EN büyük ah tanımadığın kişilerden alınandır sevgili arkadaşım. SEn doğrudur eğri elbet belasını bulacaktır er yada geç. Fakat eğri belasını bulsun diye bekleme. her yerde rahatsız olduğun konuyu anlat. anlatki birileri bunu duysun. Saygılar...

az önce başka bir forum sayfasında okudum benim gibi iş arayan vatandaşın birisi yazmış aynen paylaşıyorum bende...

iş ilanlarına bakıyorum vasıfsız bayanlara bile dolgun ücretle bir sürü iş ilanı var. facede iş grupları var. iş arayan erkeklere 1 cevap bile gelmezken hatun kişisine 10 kişi teklifde bulunuyor. Bu ülkeden kaçmak için sebeplerden bir tanesi. grafikerim. bi sürü yerle görüştüm cv yolladım dönen olmadı. grafiker ilanlarında bile karı arıyor adamlar. İdris ustanın dediği gibi iş bulamıycağımı anladım kaçtım USA ya diyor herif. yaradan benide sınıyor sanırım. tüm şartlar memleketten kaçmaya zorluyor

Torpille işe alıyorlar diye yakınıp
şuraya girmek için torpil arıyorum demek
çelişkisindeki bir kişiye
gariban tesellisi veriyorsunuz.

Malesef hayatın gerçekleri yazdığım gibi,
boşuna kendinizi başkalarını suçlayarak avutmaya çalışmayın.

Kimseyi kırmak azarlamak gibi bir amacım yok.

Torpille işe alıyorlar diye yakınıp
şuraya girmek için torpil arıyorum demek
çelişkisindeki bir kişiye
gariban tesellisi veriyorsunuz.

Malesef hayatın gerçekleri yazdığım gibi,
boşuna kendinizi başkalarını suçlayarak avutmaya çalışmayın.

Kimseyi kırmak azarlamak gibi bir amacım yok.

sen kendini ne zannediyon acaba ?? bulunmaz hint kumaşı mı ?
evet torpil arıyorum zoruna mı gitti **
? ve en kısa zamanda da işe girecem senin gibi *** inat ..
insan ***.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri