bluetooht & gprs

mobilspy

Üye
slm ben gprs yada bluetooht uzerinden pc ye "data" aktarımı yapabilecegim bir devre yamak istiyorum yardım ederseniz sevinirim...

"data"= dereye baglıyacagım bir web cam yada benzeri bi aygıttan elde ettigim goruntuyu pc yollamak istiyrum gprs uzerinden bunu gerceklestirmek oldukca zor gorundugu için bluetooht'da olabilir diye dusunuyorum.

yardım için tesekkurler...

Arkadaslar bu konuda yardım edebilecek kimse yokmu

dostum sana tavsiyem "eğer" TV kartın varsa bi RF li gizli kamere al. aynı işi görür merak etme fazla pahalı bişey değil kolay gelsin

kardeş telefon ile power point sunusunu yönetebilirsin ve winampı da yönetebilirsin
bu sötlediklerimi bir araştır
bulmazsan ben sana yardımcı olurum
şu anda biraz meşgulüm

sen bilgisayar bir web cam görüntüsü yollamak istiyorsun değilmi kablosuz bunu ancak şu şekilde yapılabilir aslın bi tane tv vericisi yap googleye yazdınmı çıkıyor saten tv transmitter onu yaptıktan sorna vide girişin den sinyalı ver bilgisayara nasıl alacan görüntüyü tabiki tv kartı lazım bi tane tv kartı olması lazım tv kartın varsa bu işlem çok basit senin ama video sinyalı çıkışı olan bi cam alman lazım bunuda unutma ;D

mobilspy ' Alıntı:
slm ben gprs yada bluetooht uzerinden pc ye "data" aktarımı yapabilecegim bir devre yamak istiyorum yardım ederseniz sevinirim...

"data"= dereye baglıyacagım bir web cam yada benzeri bi aygıttan elde ettigim goruntuyu pc yollamak istiyrum gprs uzerinden bunu gerceklestirmek oldukca zor gorundugu için bluetooht'da olabilir diye dusunuyorum.

yardım için tesekkurler...

hama veya philips marka 40972 modeli bir cihaz var. bu cihazla ses görüntü hatta kumanda yani ir transferi yapabiliyorsun. ir transferi sayesinde transferde kullandığın dvd uydu gibi hedef cihazı uzaktan kumanda etmeyede yarıyor.

Ayrıca bu cihaz 3 kanallı yani evde farklı frekansla bir cihazla ( telsiz telefon wairless vs) çakışırsa değiştirebiliyorsun..

Hatta internette farklı markalarda daha basit ve ucuz ev içi kullanımı olan cihazlar da bulabilirsin...

Tabi bu cihazdan gelen Audio video dataları bilgisayara girebilmek için internal veya external bir tv veya görüntü kartına ihtiyacın olacak.

Kolaylıklar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri