Biyomedikal Mühendisliği ve Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Nedir?

EDNA Teknoloji Ar-Ge San Tic Ltd Sirketi,

Tibbi Cihazlar alaninda ar ge calismalari yapan bir Start-up firmadir.
Başta gömülü sistemler ve mikrokontrolcüler alanında donanim ve yazilim tasarim ve gelistirme üzerine çalışacak stajerler kabul ediyoruz.

Adresimiz:
Dokuz Eylul Teknoloji Gelistirme Bolgesi-2, Dokuz Eylul Hastanesi Kampusu, Depark Zeytin binasi Ofis:207.
Balcova-Izmir

Birlikte çalışmak dileğiyle..

Telefon: 0-505-598-5678
[email protected]

Dr. Yalın Kılıç

selam. ben elektronik mühendisiyim ancak bir biyomedikal firmasında tıbbi cihazlar üzerine çalışıyorum. Birçok önemli noktayı *promateus* belirtmiş zaten. Dikkate alınması gereken bir mesaj yazmış. İngilizceyi bu alanda bilmek açıkçası bir artı sağlamıyor bence. Zaten şart , ikinci bir dil bilirseniz o bir artıdır. Almanca ise öğrenildiği takdirde artı kazandıracaktır. Çünkü Almanlar bu sektörde çok iyi yer yapmış. Siemens özellikle kalitesini ortaya koyan zirvede bir firma. Ancak hepsinin dökümanları ingilizce tabiki. *muge_k* nın sorusuna gelince , en iyi cevap burası Türkiye olacaktır herhalde. Orada alacağın maaşı burada ilk başta alman zor. Türkiyede üretim oarak bakarsan biyomedikalcihaz üretimi de pek fazla değil. Ancak Türkiye'de çok eski bir sektör değil ve diplomana denklik alabilirsen , birkaç yıl tecrübe de edindiğin takdirde iyi yaşam koşullarına sahip olursun.
Merhaba üstadım bebim ultra sonic ses alıcı verici logo ritmik gösterge çıkıs

Forum istatistikleri

Konular
127,962
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri