Bitirme ödevi için fikir lütfen

vallahi hocam bu konuda hiç bişey bilmiyorum biraz araştırdım sistemin devresini kuracak bilgiye sahibim sadece köprü konusundada bişi demedi zaten maile dönmedi çok sorumlu bi hocadır
kendiniz mosfetler ile köprü kurup mu sürücü yapacaksınız yoksa bir esc mi kullanıp yapacaksınız bunu söylemelisiniz
eğer köprüsünü sürücüsünü sizin yapmanız gerekirse
https://electronoobs.com/eng_circuitos_tut4.php
bu gayet güzel bir kaynak

sürüyü hazır kullanıp hız ve yön kontrolünü işlemciden yapcaksanız herhangi bir led parlaklık ayarlamasını kullanabilirsiniz

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
S.A.
Blcd çalışmasında izlediğim (youtube) kadarı ile dikkat etmez iseniz yada hatalı zaman ile hatalı montaj ile ilgili olabilir mosfetleri kısa sürede bozabilirsiniz. Dikkatli bir çalışmadan sonra bence pcb nizi tasarlayın derim.

S.A.
Blcd çalışmasında izlediğim (youtube) kadarı ile dikkat etmez iseniz yada hatalı zaman ile hatalı montaj ile ilgili olabilir mosfetleri kısa sürede bozabilirsiniz. Dikkatli bir çalışmadan sonra bence pcb nizi tasarlayın derim.
Teşekkür ederim stm ile yapılacak arduino kullanılmacak projede

halbuki stm bilgisi yoksa 32f103c direkt arduino ide üstünden programlanıyor arkadaşa anlattım ama anlamadı galiba
Evet stm32 nin bazı modelleri Arduino ide ile programlanıyor. Stm32 için ilk arduinoya baktım ama çok hoşuma bitmedi bazı şeyler paket olarak programlanıyor ve o yüzden ilk MikroC arm ile başladım ve Cubeideye devam ettim.
Kolaylıkta
1) arduino
2) MikroC arm
3)
4)
5) Cubeide

Ama kullanım kontrolünde

1)Cubeide
2)
3)
4)MikroC arm
5)Arduino