Biraz İLGİ

selcukeem

Üye
Ben bir konuda kendime küçük düşürücü laflar edildiğini düşünerek yönetici arkadaşlara şikayet ediyor hatta özel mesaj gönderioyrum fakat hiçbi şekilde yöneticiler bize geri dönmüyor hiçbirişlemde yapmıyor
İkinci olarak benim açtığım konuyla forum da başka bir arkadaş benden sonra aynı konuyu açıyor onunki silinsin diye şikayet ediyorum ama aksine benim konum silini yır
Tüm bu yaptıkları için tüm site yöneticilerine kızgın olduğumu tekrar tekrar dile getirip bu kadar haksızlığın sonucunda hala birşey yapılmayacağına emin olduğum için yaklaşık 2 yılı aşkın süredir üye olduğum kontrolkalemi.com.tr den üyeliğimin silinmesi veya artık bu sorunumun çözülmesini çözülmeyecekse kesinlikle üyeliğimi silmeniz Siz yöneticilerden arz ediyorum.
Genelde bu kısıma da Saygılar.... yazardım ama fakat şu an hiçbir yöneticiyte saygım kaldığını düşünmediğim için yazmıyorum
Saygılar......
(Yöneticiler hariç diğer üyelere)

Merhaba müdahale edilmesini istediğiniz konuyu yöneticilere tek tek özel mesaj göndermek yerine, "Mesajı yöneticiye şikayet et" butonuna basarak bildirebilirsiniz.
yönetciler sitede online olsalar bile bazen bilgisayar başında olmayabiliyorlar.
Mesajı yöneticiye şikayet et butonu ile yaptığınız bildirimler tüm yöneticilere mail yolu ile bildiriliyor. ben her gün düzenli olarak rapor edilen konuları inceleyip müdahale ediyorum.
sorun yaşadığınız konunun linkini buraya yazarsanız gerekli inceleme yapılacaktır.

Zaten o butonu kullandığımı belirttim fakat benim Dikkat!!! adlı konumla aynı içeriğe sahip https://www.kontrolkalemi.com/forum...fbi-9-temmuzda-internetin-fisini-cekiyor.html bu konu açılınca bende bu konuyu şikayet ettim fakat ilk önce konuyu ben açtığım halde benden sonra konu açanın ki değil aksine benim açtığım konu silindi Sayın site yetkilisi unutmayın ki bu da sizin 17-09-2006 da yazdığınız forum kurallarının 3.2 maddesine uymaz(BKZ.3.2 ) Bir konu açmadan önce mutlaka forum içi arama özelliğini kullanarak açacağınız konunun aynısının forumda olup olmadığını kontrol ediniz. Aynı konuyu birden fazla bölüme ya da birden fazla sayıda açmayınız.)

Ben MuraTH arkadaşa açtığım bir konuda ilgisiz mesaj bulunduğunu bildirmiştim aynı gün konumdan kaldırdı, ayrıca cevap yazdığım bir konuda küfürlü bir mesaj yazmıştı yeni bir üye daha ben şikayet etmeden tamamen konuyu silmişlerdi, ben henüz sizin bahsettiğiniz gibi bir problemle karşılaşmadım, selcukeem ben konunuzun kasti olarak silindiğini düşünmüyorum fakat yinede size haksızlık yapılmış böyle konularda biraz daha dikkatli olunması gerekir diye düşünüyorum, tabiki iki tarafında anlayışlı olması lazım.

Ben MuraTH arkadaşa açtığım bir konuda ilgisiz mesaj bulunduğunu bildirmiştim aynı gün konumdan kaldırdı, ayrıca cevap yazdığım bir konuda küfürlü bir mesaj yazmıştı yeni bir üye daha ben şikayet etmeden tamamen konuyu silmişlerdi, ben henüz sizin bahsettiğiniz gibi bir problemle karşılaşmadım, selcukeem ben konunuzun kasti olarak silindiğini düşünmüyorum fakat yinede size haksızlık yapılmış böyle konularda biraz daha dikkatli olunması gerekir diye düşünüyorum, tabiki iki tarafında anlayışlı olması lazım.
Bende kasti olduğunu düşümesemde bu bir haksızlıktır.Olay bunu düzeltilmesi de dğil aslında tamam onun açtığı konu kalsın fakat bu olay bir daha başıma gelirse yönetici arkadaşlardan daha dikkatli karar vermelerini yanlış konuyu veya mesajı silmemelerini istiyorum

Forumda öncelikli amacımız arkadaşlık ortamını oluşturmak ve üyelerin birbirine teknik destek sağlayabileceği en iyi alt yapıyı sağlamaktır.
Konu yalnışlıkla veya forumda daha önce taştışıldığı düşünülerek silinmiş olabilir.
konu silinmiş olsa dahi forumumuzun alt yapısında tutulmaktadır. gerekli görüldüğü taktirde tekrar aktif edilebilir.
yöneticilerimiz yalnış uygulama yapmış olabilirler eğer bu konuda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız.
iletişim bölümünden bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.

bu konuda 10 05 2008 tarihinde yaptığım bildirimi inceleyebilirsiniz.
https://www.kontrolkalemi.com/forum...in-uygulamalarindan-rahatsiz-olan-uyeler.html

Murat bey konu forumda önceden tartışıldıysa niye benim açtığım konu siliniyor da diğer konu silinmiyor neyse sanırım dediğiniz gibi yönetici arkadaş yanlış bir uygulamada bulundu sanırım.Benim isteiğim ise bunu yapan yöneticinin daha dikkatli olması hususunda uyarılmasıdır
Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri