Bir vagon belli sınırlar içersinde

Etoo41

Üye
Bir vagon belli sınırlar içerisinde sürekli ileri geri hareket edecektir. Yolun sonundaki sınır anahtarına degdiginde geri dönüp ters yönde hareket edecektir iki sınır anahtarı ve bir adet 3 fazlı asenkron motor kullanacaktır. Ugraştım yapamadım yapabilen varsa yardım etsin teşekürler..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Gözleriniz mi bağlı aklınız mı tutulmuş! Vagon diye aratıyorsun sonuç yok sıfır, vagonu hareket ettiren ne motor 3f motor zaten soruda geçiyor, bir ton motor konusu yazısı var forumda arama yap bir kaç bilgi daha öğren fazla mı gelir?
.okulunuzun adını yazmadığınız için cevap yazmayacağım. :)
3 harflilerin bile aklına gelmez bu cevap :).

Güne başlarken forumda reklamla karşılandım geleneği bozmayayım devam ettireyim ;).

Gözleriniz mi bağlı aklınız mı tutulmuş! Vagon diye aratıyorsun sonuç yok sıfır, vagonu hareket ettiren ne motor 3f motor zaten soruda geçiyor, bir ton motor konusu yazısı var forumda arama yap bir kaç bilgi daha öğren fazla mı gelir?

3 harflilerin bile aklına gelmez bu cevap :).

Güne başlarken forumda reklamla karşılandım geleneği bozmayayım devam ettireyim ;).
Hocam ama msleaef bana yararlı bi konu bulamadım.

İstiyom dayı diyeceksin sandım bir an, töbe benim reklamla firmayla bağlantım hatta organik bağım yok :). Hocaya git ... düğüm büyüsü yapmışlar boz de!! motor ileri geri konularına bak tek faz motorla 3f farkını yap artık. Kitapta yok mu sorunun benzeri daha ne diyeyim!

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri