-Bir teknisyenin bilmesi veya bir firmada yapması gereken sorumluluklar nelerdir_?

burak6000

Üye
-Bu soru bana çok şey katacaktır yeni mezun oldum inşallah kendimi geliştireceğim...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

SEVGİLİ KARDEŞİM...
hangi birinden bahsediyimki
ama şoole 2 ayr grupta toplarsak....
1:herzaman dürüst ol
2:asla yalan soyleme
3:eline beline diline dikkat et....
4:işin ile ilgili ne kadar çok bilgi shibi olursan ol oku oku oku
5:senden küçükleri konumca altındakileri asla küçümseme arkadaş ol agbi ol
büyük ol
6:sabırlı ve kanaatkar ol
7:aynı işi yapanlar ile ne çok samimi nede çok düşman ol mesafe herzaman iyidir...
8:HAYATIN HER EVRESİNDE AYNAYA BAKTIĞINDA KENDİNİ ASLA BÜYÜMÜŞ DEĞİL KÜÇÜLMÜŞ OLARAK GÖRMEYE ÇALIŞ...
sevgiler
saygılar

SEVGİLİ KARDEŞİM...
hangi birinden bahsediyimki
ama şoole 2 ayr grupta toplarsak....
1:herzaman dürüst ol
2:asla yalan soyleme
3:eline beline diline dikkat et....
4:işin ile ilgili ne kadar çok bilgi shibi olursan ol oku oku oku
5:senden küçükleri konumca altındakileri asla küçümseme arkadaş ol agbi ol
büyük ol
6:sabırlı ve kanaatkar ol
7:aynı işi yapanlar ile ne çok samimi nede çok düşman ol mesafe herzaman iyidir...
8:HAYATIN HER EVRESİNDE AYNAYA BAKTIĞINDA KENDİNİ ASLA BÜYÜMÜŞ DEĞİL KÜÇÜLMÜŞ OLARAK GÖRMEYE ÇALIŞ...
sevgiler
saygılar

bunların yanında sana tavsiyem herhangi bir hatayı bulduğunda hemen buldum diye atlama... gerçekten hatanın oradan olduğuna emin ol öyle arızayı ve nasıl giderileceğini anlat çözümü sun bu sana inanılmaz saygınlık kazandıracak... kesinlikle ne fiyatını ne ustalığını ucuza satma kaybedersin,ama dediğim gibi işi çabuk bitirmek bazen eline gözüne dolandırır geç bitir ama söylediğin arıza ve çözümün net olsun senin üstüne fikir verilemesin bu çok önemli bu şekilde başarılı olursun...
başarılı çalışmalar...

Dürüst calışmak ve yaptığın işi kendi işin gibi benimseyip yapmak yeticektir.
Bunları yaptıktan sonra bilgi kendiliğinden gelişecektir.

-Gerçekten herkez en içtenliğiyle yardımcı olmak istemiş çoook teşekkürler...

eger gerceketen bu meslegi sevmiyorsan hiçbaslama derim cok geniş bir yelpazeye sahib iş veren senden en kucuk elektronik kartan sistemini besleyen trafoya kadar her seyi bilmeni istiyor buyur nerden istersen oradan basla .fakat bizde baska diger tum meslekler mutlaka kendine aiti bi dalda uzmanlasıyor . bende sana bunu tavsiye ederim orgin yg veya otamasyon veya proje cizim secenek sana kalmıs ama en sevdigini yap bence insallah hersey gonlune göre olur

Arkadaşım en önemlisi başta dürüst ve çalışkan olmak, çevrendeki veya iş ortamındaki fikirlere açık olmak ve mesleğine inan bunları uygula herşey çok güzel olacaktır.:)

-En sona Analog elekronik II kalmıştı onuda bu gün verdim mezuniyetim gerçekleşti...
Hayırlara vesile olması diğeğiyle...

bilginin sınırı yoktur her gün yeni bişeyler öğrenmeye çalış ama hayatta sırf işten ibaret değil kendini genel kültür yönünüde geliştirmeye özen göster. hiç bir zaman herşeyinle tam olamazsın ama yakalamaya çalışabilirsin...

-Abilerim bana birbirinden güzel örnekler vermişşisiniz kesinlikle çok güzel bilgiler.
>birde sorumluluk almayı seven bir insan olarak firmada ne yapabilirim veya sadece cihaz ayar test ile teknisyen olunmaz daha fazla şeyler yapamak lazım diye düşünüyorum,ama bir devre tasarımı veya çok karmaşık bir yazılımda yazacak kadar henüz yeterli değilim.Kaçırdığım şunuda yapman gerekli dediğiniz birşey varmı_?

saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri