Bir Teşekkürü Bile Çok Gören Arkadaşlara

ben başka bır yonunu yazacağım örnek vereyim bır arkadaşin işini görecek bır yorumum yazım oldu bana teşekkür edecekse özelden etsın konu açılan yerde teşekküre karşıyım teşekkür kişiye özel konu sayfasında goz boyamaktan başka bışey değıl bu benım goruşum

Bence bu teşekkür olayını abartmamak lazım (Her ne kadar gerekli olsada(nezaketen)).
Bunun yerine açılan konuda yapıcı (yardımcı) olan tüm mesajların başına +1 butonu koyalım hem teşekkür mahiyetinde hem bir konu ile ilgili bilgi arayan kişi daha az vakit kaybeder(+ lı mesajları okuyarak). Böylelikle teşekkürün nezaketen mi yoksa gerçekten menfi bir fayda sağladığı için mi yapıldığı ortaya çıkar.
Örnek: stackoverflow.com

Kolay gelsin...

Hiç bir yorum yapmadan Teşekkür veya acilll diye yazılan yazıları direkt siliyoruz arkadaşlar. Bilgilerinize

benım goruşum konunun sılınmesı yanlış ben bırıne yorum yazacaksan önce o kişinin forumdaki diğer arkadaşlara karşi davranışlarına bakarım cevap verilecek kişilikteyse yazarım siz sayın yönetici elektronikmuhendısı arkadaşimiz konuları silerseniz bu yanlış forumdaki arkadaşların bu şekilde davranışı olan kişiyı gormelerı gerekır engellemış olmuyormusunuz
Hiç bir yorum yapmadan Teşekkür veya acilll diye yazılan yazıları direkt siliyoruz arkadaşlar. Bilgilerinize

teşekkürler. senin gibi iyi niyetli insanlar olduğu için.

Hayata Eskimeyen tek sey tecrubedir eksilmeyen tek sermaye deger kaybetmeyen tek sermaye tecrubedir.....
Bu sermayesini bizimlen paylasan insanlara minet ve sukran borcluyuz
Tabi kendi adima konusuyorum....

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri