bir senaryo hakında yardım edecek kişi var mı

ufuk_ka_67

Üye
elimde 7 piston ve 3 adet sensör var bunları belli bir işleyiş doğrultusunda plc ile kontrol etmek istiyorum yardımcı olabilecek kişi varsa özelden bana yazabilir mi şimdiden teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
senaryoyu açıkça yazarsanız eminim ki yardımcı olacak arkadaşlar olacaktır.
Paylaşım platformundayız buradaki yazılacak olan bilgilerden mutlaka yararlanacak başkalarıda çıkacaktır değilmi?
Özelden anlatılacak kadar gizli ne olabilirki 7 piston 3 sensörle çalışan :)

muhakkak paylaşım forumu ama insanların vakti de değerli uzun uzadıya senaryoyu buraya yazıp insanların vaktini almak istemedim ilgilenen arkadaş olursa özelden iletişime geçer diye düşündüm yoksa bi gizlilik falan söz konusu değil

zamanı az olan kişi zaten burada fazla takılmaz bakacağına bakıp hemen çıkar ve işine devam eder sorularada müsait zamanında yazar ( tıpkı benim gibi ) zamanı olan okur zaten olmayan inan bana konuyu açıp bakmadan direk geçer sen yaz sorunu zamanı olan yardımcı olur :) kolay gelsin

Senaryo yu yazın ki, fikirler yürüsün. ücretli, ücretsiz aklına yatan biri mutlaka geri döner,

Sadece yazılım lazım pano valf role onlar hazır

tamamda arkadaşım nasıl bir yazılım lazım istediğini yazarsan buradaki insanlarda sana ona göre dönüş yaparlar zaten bak kaç kişi senaryoyu sormuş ne istediğini açık açık yazarsan inan sonuca ulaşman daha çabuk olacak
Mesela deki işte bir butona basınca şu olacak şukadar sürecek sonrasında şunun olması lazım de bak göreceksin ne kadar çabuk yolalıyorsun

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri