Bir proje

by_erman

Üye
Merhaba. Ben elektrikli a4 kağıdının herhangi bir yerine yuvarlak mühür yapmak istiyorum. Kısaca 1000 sayfayı makineye koyacam o mühür yapacak ıslak mühür. Böyle bir makine varmıdır? veya nasıl yapılır. Konunun nereye açacağımı bilmediğimden buradan açtım. Teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba.
Aşağıdaki cümlenizden
"Ben elektrikli a4 kağıdının herhangi bir yerine yuvarlak mühür yapmak istiyorum".
"Ben elektrikli a4 kağıdının herhangi bir yerine yuvarlak mühür BASMAK istiyorum"
şeklinde bir anlam çıkardım.Doğru mudur?
Doğru ise,mühürü basmak kolay da mühürü basılmış kağıdı kaldırma işlemi sizi daha çok meşgul eder.Ayrıca mühürün basılıp basılmadığını da kontrol etmek isterseniz o da ayrı bir iştir.

Bir adet lazer yazıcı mekanizması ve bir robot kolla yapılır. Lazer yazıcı kağıdı sürer. kağıdı gören mühürün bağlı olduğu robot kolu çalıştırır ve mühür basılır.

Bir adet lazer yazıcı mekanizması ve bir robot kolla yapılır. Lazer yazıcı kağıdı sürer. kağıdı gören mühürün bağlı olduğu robot kolu çalıştırır ve mühür basılır.
Öncelikle bilgi için teşekkür ederim. Peki bu sistemin hazırlanması yani professionel olarak hazır şekilde nasıl temin ederiz. varmıdır satılan bir yer.

Hazır bulabileceğinizi zannetmiyorum. Varsa da ben bilmiyorum. mekatronik bilgisi olan İyi bir elektronikçiye yaptırabilirsin.

Serigrafi makinaları var belki işini görür.

Merhaba.
Aşağıdaki cümlenizden
"Ben elektrikli a4 kağıdının herhangi bir yerine yuvarlak mühür yapmak istiyorum".
"Ben elektrikli a4 kağıdının herhangi bir yerine yuvarlak mühür BASMAK istiyorum"
şeklinde bir anlam çıkardım.Doğru mudur?
Doğru ise,mühürü basmak kolay da mühürü basılmış kağıdı kaldırma işlemi sizi daha çok meşgul eder.Ayrıca mühürün basılıp basılmadığını da kontrol etmek isterseniz o da ayrı bir iştir.

Boş a4 kağıdın herhangi bir yerine makine kendisi basacak seri şekilde Örnek noterler de evraklara manuel basılan mühür gibi.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri