Bir kumanda problemi

ben bunu bilmiyordum..teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sevgili noil ve arc ups yi 3 fazdan biri ile dewamlı çalıştırmak için gerekli olan bir devrede kontaktör elemanları kullanarak her türlü işlevi yerine getirebilirsiniz. ve de ben bu devreyi çizip eklemiştim sizin bahsettiğiniz fazlar arası faz farkının bu devre çalışması ile hiç bir alakası yoktur.Yani fazların anlık değerleri değil etkin olan değeri(380V) etkili olacaktır bu tür bi yoruma nerden vardınız bunu da anlamış değilim..ayrıca arc arkadaşım elektriksel kilitleme devresinde hiç bir zaman kilitlene eleman kendini kilitleyen elemanıın izni olmadan çalışmaz mikrosaniye değil yüzyıllar geçsede durum değişmez. beence bu konuda bir bilgi eksikliğimiz var yada aynı şeylerden bahsetmiyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri