Bir araya gelelim srekli irtibat halinde olalım

KANUNI

Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir site oluşturdukları için kurucu arkadaşlara teşekkür ederim. bilgiyi paylaşan başkalarının sorunlarına çıkarsz bir şekildeyardıma koşan ve bize böyle bir ortam sunan tüm güzel yürekli arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum. Arkadaşlar hepimizin bir mesleki tecrübesi var birbirimizi hem soru hemde cevaplarmızla mesleki açıdan geliştireceğimiz kanaatindeyim. bence gerek forumdan gerkse hızlı olması açısından diğer yollardanda birbirimizle bağlantılı olmalıyız. ben elektronik kartların tamiri konusunda iyi sayılırım. mesleki olarak elektrik ve elektronik işi ile meşgulüm. elbette pek çok tecübeyede sahibim tecrübelerimi paylaşbileceğim, v tecrübelerini paylaşabileceğim güzel bir aktif grup oluşturmalıyız iltişim bilgilerimizi yazalım ne dersiniz ?

Bahsi gecen tüm paylasımlar zaten sitede yapılıyor ve inanın burası hiperaktif bir grup :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir site oluşturdukları için kurucu arkadaşlara teşekkür ederim. bilgiyi paylaşan başkalarının sorunlarına çıkarsz bir şekildeyardıma koşan ve bize böyle bir ortam sunan tüm güzel yürekli arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum. Arkadaşlar hepimizin bir mesleki tecrübesi var birbirimizi hem soru hemde cevaplarmızla mesleki açıdan geliştireceğimiz kanaatindeyim. bence gerek forumdan gerkse hızlı olması açısından diğer yollardanda birbirimizle bağlantılı olmalıyız. ben elektronik kartların tamiri konusunda iyi sayılırım. mesleki olarak elektrik ve elektronik işi ile meşgulüm. elbette pek çok tecübeyede sahibim tecrübelerimi paylaşbileceğim, v tecrübelerini paylaşabileceğim güzel bir aktif grup oluşturmalıyız iltişim bilgilerimizi yazalım ne dersiniz ?

Sayın Kanuni;

Öncelikle iyi niyetiniz için çok teşekkürler. Üyelerimizin bu denli güzel yaklaşımları bizleri inanın çok memnun kılıyor. Sayın Vayaz'ın da dediği gibi çok hiperaktifizdir. Ancak paylaşımlarımızı, bilgi birikimlerimizi, öğretilerimizi tüm üyelerimizle paylaşmayı daha da güzel buluyoruz. Çünkü bir bilgi örneğin telefon iletişimiyle 1 kişiye giderken buraya yazacağınız 2 satır bilgi binlerce üyemiz ve binlerce ziyaretçimiz tarafından okunarak paylaşılıyor. Zamanla bu platformda çok güzel paylaşımlar yaşayacağınızdan eminim. Tabi özel mesajla istediğiniz üyemizle de irtibat kurabilirsiniz.

Saygılarımla...

herkes hazırdır merak etme

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri