binalarda su tasarrufu projesi

Şebeke girişine bir adet flow switch koymak sorunu çözer gibi geliyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaş resme baktım gerçekten güzel bir fikir , bence işe yarar , çok güzel olmuş bence.

Sn.sambay ;
İnanın çok güzel bir çalışma olmuş kesin tasarruf yapılır bu çalışmayla,
Bravo;

yapan arkadası kutlarım süper bir fikir fakat tek sorun o depoyu sitede yani daire içinde nereye koyacagımız

arkadaşlar konu ile tekrar karşılaşınca aklıma geldi yine birşeyler :) baştan soylediğim T nin sebeke yönüne selenoid valf koydum diyorum.eğer kombi kullanılıyorsa sorun yok çünkü kendi pompası var şofben kullanılıyorsa ufak bi pompa motoru ile olan suyun devirdaimi yapılsa su ısınana kadar.termocopl ısyının yeterli sıcaklığa ulaştığını bildirdiği anda ısı kontrol selonoidi açsa.nasıl olur?ilk etapta kullanılan malzeme maliyeti var sadece.ısı kontrol cihazı ,pt 1oo, selonoid valf,bir adet T, eğer isterseniz bi de tam elektronik olur sensorlu musluklar var.onun yerine ısı kontrol cihazının diğer çıkışı bağlanır.boyle iken çalışması sebeke suyu selonoidden kapalı, içindeki su ihtiyaç anında cihaz açılarak pompa çalışır su devirdaim olurken ısınır, yeterli ısıda selonoid acar aynı anda musluk devreye girer, seklinde mi olur acaba? ben denemedim o yuzden kati birşey soylemiyorum.kolay gelsin.

7 katlı 14 daireli bir apartman için maliyet ne kadardır acaba?

güzel düşünce uygulanabilir paylaşım için teşekkürler.

benim ilgilendiğim konu

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri