Binadan gelen ses

Mlsck

Üye
merhaba, bizim binadan geceleri matkapla duvar delme sesi gibi bir ses 3 4 saniye gelip ardından cızz sesi 2 3 dk geliyor sonra kesiliyor 5 10 dk sonra yine aynısı. Özellikle akşam saatlerinde duyuyoruz. Elektrikle mi alakalıdır bu ses nedir bilen biri var mıdır ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Birisi elektriğin ucuz olduğu saatte çamaşır yıkıyor olabilir mi? Toplam kaç dk boyunca geliyor bu ses 15-30 makinanın sıkma yaptığı süreç olabilir mi? Buna benzer bir durum komşudan bize geliyor ayaklarından ötürü alet aşırı derecede sallanıp ses yapıyor.

merhaba, bizim binadan geceleri matkapla duvar delme sesi gibi bir ses 3 4 saniye gelip ardından cızz sesi 2 3 dk geliyor sonra kesiliyor 5 10 dk sonra yine aynısı. Özellikle akşam saatlerinde duyuyoruz. Elektrikle mi alakalıdır bu ses nedir bilen biri var mıdır ?

tüm binanın enerjisini ( elektrik ) kesip ,dinleme yapmanız .

kuyumcu yada banka şubesine giren komşu mu var nedir...

Birisi elektriğin ucuz olduğu saatte çamaşır yıkıyor olabilir mi? Toplam kaç dk boyunca geliyor bu ses 15-30 makinanın sıkma yaptığı süreç olabilir mi? Buna benzer bir durum komşudan bize geliyor ayaklarından ötürü alet aşırı derecede sallanıp ses yapıyor.
Direk binanın içinden aşağıdan geliyor daireden gelse bu kadar net duyamazdık bence bazen gece 2 3 civarı başlıyor ben bir saat duyuyorum sonra uyuyorum tam olarak bilemedim ne kadar sürdüğünü
tüm binanın enerjisini ( elektrik ) kesip ,dinleme yapmanız .
Bunu sesin geldiği zaman mı yapmalıyız
kuyumcu yada banka şubesine giren komşu mu var nedir...
:) aşağıda kozmetikçi var sadece :))

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri