Bina tesisati

Abicim herkese merhaba oncelikle. Bana bugun bir is geldi cok ama ben cozemedim. Kahvehanenin birinde eski tesisat olsa gerek. Televizyon camdski havalandirma pervanesi ve isiklar tek bir anahtardan kontrol ediliyor bunu ayirmam lazim benim. Nasil yapabilirim. Televizyonuda pervaneyi de anahtara baglamak gibi birsey olmus.yardimci olabilecek var mi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Abicim herkese merhaba oncelikle. Bana bugun bir is geldi cok ama ben cozemedim. Kahvehanenin birinde eski tesisat olsa gerek. Televizyon camdski havalandirma pervanesi ve isiklar tek bir anahtardan kontrol ediliyor bunu ayirmam lazim benim. Nasil yapabilirim. Televizyonuda pervaneyi de anahtara baglamak gibi birsey olmus.yardimci olabilecek var mi
Bu anlattiklariniz Tv ye ve hava perdesine enerji onlara en yakin lambalardan cekilmis anlamina geliyor biliyorsinuzki aydinlatma tesisatinda notr buattan lambaya faz ise anahtardan lambaya gitmektedir sizin tv ve hava perdesine buattan ayri hat cekmeniz gerekmektedir . ayrica hava perdesi amperi yuksek olmasi gerekiyor diye dusunuyorum sonucta rezistansi isitiyor nasil olmusta kablolar isinmamis yada sigorta yetmis demek yuksek sigorta takilmis diyorum aydinlatma en fazla b16. Sigorta olmali dedigim gibi hepsinw mustakil hat cwkip cihazlarin amperine gorede ayri ayri sigortalandirrsaniz ilerde olusabilecek yangin gibi donusumu zor olan durumdan kurtulmus olursunuz

Havalandirma pervanesi diyor arkadaş.hava perdesi farklı birşey..yapilacak işlem basit..mevcut anahtar sadece aydınlatmayı kontrol etsin.TV ve pervane için buattan ayrı hat çekin olsun bitsin.

S
Esnaf isi olmus ya sabah dukani aciyorsun anahtari kaldirinca hersey calismaya basliyo ana salter mubarek

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri