Bina girişinde ki kamerayı televizyondan izleme

ekinox122

Üye
Merhaba ustalarım, 2 yıllık henüz yeni yapılan binamızın kapısında 1 adet kamera var zamanında müteahhite sormuştum televizyon üzerinden izlenebildiğini söylemişti ve görüntüde Uydu prizinden geliyor yani bütün dairelerde izlenebileceğini söyledi fakat apartman olarak kimse görüntüyü televizyonda AV dahil hiçbir kanalda göremiyor ve hatırladığım kadarıylada müteahhitin televizyonunun arkasında bir parça vardı 2 kablo çıkışı veriyordu acaba bu parça sayesinde mi kamera görüntüsünü elde ediyordu veya nasıl bir parça ile bu olayı çözerim sizlere danışmak istedim teşekkürler.

kamera çıkışı nereye kadar giriyor ayrıca tv nizin yanına kadar kamera ucu geliyorsa av den rahatlıkla izleyebilirsiniz...uydu hattından nasıl izlenir bilmiyorum...kolay gelsin.

Uydu merkez sistemine var ise oraya bağlanmıştır. Ve ancak duvar prizinden karasal bağlantı kısmından izleyebilirsiniz. Veyahut'da müteahhit RF modülatör kullanmıştır.

Evet uydu merkezi sisteme bağlanmış ek bir kablo yok prizde, o zaman RF modülatör alıp işi çözüyorum

Bir okulda 2 Kayıt cihazı vardı. Televizyon'a bizde karasal girişinden RF Modülatör kullanarak görüntü aktarmıştık.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri