bilgiye ihtiyacim var!!!

kafa1234

Üye
Arkadaslar merhaba,sdk,box,hücre,beton köşk nedir nerelerde kullanılır.Bunlarla ilgili bilgi verir misiniz?

Forumda tamamı olmasa da aradığınız kelimelerin cevapları var lütfen arama yapınız.
Kelimelerin hepsini aradım,yeterince tatmin olamadım.Eger elinizde bunları bulabilecegim bir pdf,doküman varsa linkini paylaşır mısınız

Dökümanım yok, forumda yılların emeği gerek yazılı gerek video halinde içerik bulabilirsiniz. Bir arkadaşımız (@elektrofizikci) yeni trafo (beton köşk sanırım) montajını bizzat görüntüledi ve paylaştı. Ayrıca bazı kelimeler ortak adlandırılır hangi meslekle ilgilendiğiniz belirtin box kelimesi kutu demektir bildiğiniz üzere, elektrik ve güvenlik sistemleri mesleklerinde de kullanılmaktadır. Saygılarımla.

Arkadaslar merhaba,sdk,box,hücre,beton köşk nedir nerelerde kullanılır.Bunlarla ilgili bilgi verir misiniz?
MAHALLE TRAFOSU SÖKÜMÜ VİDEOSU (District Transformer)_Bugün Ne Sökelim? -7-

Köşk mahallerdeki betondan olna trafo kutuları kabaca. Hücre de yanılmıyorsam köşk içindeki trafo için kullanılıyor. videoda ihtiyacınız varsa bir köşkün kurulumu var. Bir gün boyunca başında durup çekmiştim. Kolay gelsin.

Merhaba

güzel bir video olmuş , enerji dağıtım şirketi ve bakanlık görsün nasıl iş güvenliğinin burası Türkiye dediğimiz durum !!!
fazla bir şey yazmıyorum videoyu seyretsinler yeter .

bir konu açayım dedim .
video görülen topraklama iş görür mü ?
sonucu ne olur .
yorumlarınız !!!!

kolay gelsin , sağlıcakla kalın .

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay