Bilgisayar Düzgün Başlatılamama Sorunu

yeni psu da çalışıyorsa yenisini takacaksın demektir, bu arada anakart üzerindeki kondastörü değiştirmeni tavsiye ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Yeni ve kaliteli bir PSU taktım. Kondastörleri değiştirmedim. Şu anda güzel çalışıyor.

Yalnız, bilgisayarı fişe taktığımda bilgisayar kendiliğinden açılıyor ve birkaç saniye sonra kapanıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Yeni ve kaliteli bir PSU taktım. Kondastörleri değiştirmedim. Şu anda güzel çalışıyor.

Yalnız, bilgisayarı fişe taktığımda bilgisayar kendiliğinden açılıyor ve birkaç saniye sonra kapanıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Ekran kartıni değiştirin sonucu yazın

ercan kardeş sorunu zaten kendin söylüyorsun ama gerekli olanı yapmıyorsun anakart üzerindeki kondastörü değiştirmeden çözümü göremezsin. bir psu aldığını var sayıyorum en ucuzu 90 TL en pahalısı binlerce TL lalacağın en ucuz kondastör 3TL en pahalısı 5TL yani değiştirde öyle yorum yap. yapamıyorsan bir kart tamircisine gitmeni tavsiye ederim 15-20 Tl gibi halledersin

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri