Bilgisayarım ekranı simsiyah!

elektrikçicüneyt

Profesyonel Üye
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım normal açılıyor ama masaüstü gelecek diye beklerken simsiyah bir ekran ve fare çubuğu geliyor.Açılmadan önce herşey normal hata ayıklama yapıyorum hata bulunmadı diyor sistem geri yükledim yine aynı markası samsung laptop win 7 profesion yüklü ne yapabilirim.bios ayarlarına girebiliyorum

Yok tarih bugün ve saat doğru açılırken hiç sorun yok normal açılıyor ama açıldığında sadece fare çubuğu var simsiyah ekran ve fare sağa sola gidiyor masaüstü gelmiyor!

FN ve fonksiyon tuşlarından biri F8 veya 9 olabilir birlikte bas .Laptoplar da bu FN tuşu bazen devreye yalnışlıkla almış olabilirsiniz veya yapışkan tuşlardan birini.Diğer monitörü takmış gibi olmuş olabilir dışardamonitör de deniyebilirsiniz.Kolay gelsin

Hocam buna heralde windows'un güncellemesi felan neden oluyor.Bana da bu yolla bir kaç bilgisayar geldi.Windows 7 işletim sistemlerine özel bir sorun.Açıkcası virüs den şüpheleniyorum veya güncelleştirme dosyaları bozuyor.Siz güvenli modda bi açın açılıyor mu bakalım.Bir dahakine bilgisayarınız destekliyor ise Windows 8 yüklemenizi öneririm.

Aslan denedim ekran aynı yine hata arattırdım f4 tuşuyla fonksiyonlara girip ama hata bulmadı.Sistem geri yükleme yaptım iki gün önceye yine aynı sanki masaüstü temp dosyası çalışmıyor ama ekranda hiç bir şey

ERD Commander programını önerebilirim size o zaman.İşinizi görecektir.

Windows yüklemesini aktifleştirmiş miydin, cevabın hayır ise bundan kara ekran olabilir. Zaman zaman nadir de olsa girilen anahtar (kopya) geçersiz sayılıyor benzer durum yaşanıyor.

Orjinal windows bu Bana uyarı vermedi zaten daha önce ne yapacağım şasırdım

Arkadaş lar bios ayarlarında gezerken bilgisayar boot menu takılı kaldı.şimdi bilgisayar açılıyor ekranda boot menu çıkıyor.Ayarları değiştirdim ama neyi değiştirdiğimi de Bilmiyorum.Bilgisayar FN tuşuyla bütün F tuşlarına bastım ama hiç bir şey değişmedi yine simsiyah ekran gelidi

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri