Bildiğimiz Myo hakkında bilgilerimizi paylaşalım

Hepar_-_

Üye
manisa -akhisar myo elektrik(iö)=kyk yurdu hemen bitisiginde okul ve yurt icice diyebiliriz. yurdu da orta derece bir duzende. akhisar 100.000 nufusunda bir yer. istanbul canakkale ankara otobuslerinin ugradigi bir han gbi oldugundan ulasim cook yere var ve eve cikma konusunda ise aylik 200 tl ile 700 tlye kadar ev var. sosyal imkanlar genis. yurt uceti 105 tl. .. turgutlu myo=ikinci ogretim ve orgunu mevcut. kyk yurdu muthis. soylenecek soz elestiri yok.

Trakya Üniversitesi / İpsala MYO İpsala Yunanistan'a komşu olan bir ilçedir. İlçe sessiz sakin bir ortama sahiptir. Gezmek görmek için pek bir imkanınız olmayabilir. Ancak eğitim - öğretim görevlileri üst düzeydedir. Şahsen İpsala MYO'da Elektronik Teknolojisi okumuş birisi olarak tercihlerinizin arasında bulunmasını temenni ederim.

Kırklareli Üniversitesi - Pınarhisar Meslek Yüksekokulu
Pınarhisar trakyanın sıcak kanlı insanlarıyla dolu. Nüfus 10.000 kadar. İlçede tarihe damga vuran Pınarhisar Kalesi var.
Şu an yıkık dökük olsa da tarhte nice savunmalarda bulunmuş. Gezilip görülebilecek yerler olarak ta Evciler Gölet var. 15-20 TL ye bisiklet kiralayıp yaklaşık 1 saat kadar yokuş çıktıktan sonra 20 dakkalık yokuş aşağı sürmenin keyfi paha biçilemez. Çadırla kamp yapabileceğiniz hoş mekanlarda var. Arabayla iğneadaya geçip doğanın o müthiş görüntüsünde denize girip kamp kurabilirsiniz.

İlçe bünyesinde;
1 adet kız-erkek öğrenci yurdu (400-500 kişilik) Pek tavsiye edeceğim bir yer değil,
1 adet kız pansiyonu (50-70 kişilik) buranın imkanlarını bilmiyorum,
1 adet erkek pansiyonu (50-70 kişilik) Motel tarzı bir mekan
mevcuttur.

Lüleburgaza 40 dakka Kırklareli Merkeze 30 dakka mesafede. Gezip dolaşmak için Lüleburgaz tercih edilir.

İlçede Bim, A101 ve ŞOK marketleri mevcuttur.
Halkbank, Ziraat Bankası ve İş Bankası vardır.
Akbank ve bazı bankaların ATM'leri vardır. Yapı Kredi Bankasının ATM'si dahi yoktur.
Üniversite ve Kız-Erkek Öğrenci yurdu yan yanadır.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri