bi fikrim geldi

sfc

Üye
beyler bayanlar ben kastamonuda eml de elektirk ögrencisiyim derdim şu benim yurt dışından gelme bi oto cd çalarım var tokai diye bunun ses çıkışı yok kastamonuda bulamadılar fakat şöyle bi laf geldi ses çıkışlarıın yerine kısa devre olur diye bunu bilen varmı yada nasıl bi çözüm bulmalıyım ???

sfc ' Alıntı:
beyler bayanlar ben kastamonuda eml de elektirk ögrencisiyim derdim şu benim yurt dışından gelme bi oto cd çalarım var tokai diye bunun ses çıkışı yok kastamonuda bulamadılar fakat şöyle bi laf geldi ses çıkışlarıın yerine kısa devre olur diye bunu bilen varmı yada nasıl bi çözüm bulmalıyım ???

Eğer teyip dek ise ses gelmez bir amplifikatör kullanman gerekir. Modelini internetten araştırabilirsin.

dostum ses çıkışı yok ne demek ben onu anlamadım çıkışları yaktın piyasada entegremi bulamadın nedir sorun ses çıkışı olmayan teyp olmaz hemde oto teybi sorununu tam anlat yardımcı olalım entegre bulamadıysan ben izmirden bakayım sanagöndereyim kolay gele

yaw arkadaşlar bende evde kullandığım bir ses sisteminin onarımı için 74HC4052D numaralı bir entegre arıyorum.

evet dediği doğru hoparlör ucu olarak sadece artı uc bırakıyolar eksiyide gövdeye kısa devre etmen gerekiyo başka türlü çalışmıyo

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri