beylerbeyi güvenlik ürünleri hakkında bilgisi olan?

sonerpc

Üye
s.a arkadaşlar beylerbeyi güvenlik icu,knowledge gibi kameraları nasıl kullanan bilgisi sahibi olan paylaşırsa sevinirim tşkler

Beam sensor almanı kesinlikle tavsiye etmem,fakat diğer ürünleri ile alakalı bilgim yok...

Ben firmanın ürünlerini kullanıyorum, çok da memnunum. Ama fedora beam bariyeri beğenmemiş; ben de onu kullanmadım... Diğer ürünlerle alakalı bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. DVR larda cloud olması da süper...

kaliteli bir firma olarak görünüyor ama inanın öyle değil. beni çok madur ettiler. en iyi (analog 150m led) gece görüşlü speed dome kameralarını aldım ama maalesef arızadan dolayı 8 ay peşinde koştum, en az 4 sefer tamire gönderdim. değişim felan da yapmıyorlar kesinlikle tavsiye etmem. şu anda kamera çok da iyi göstermiyor özellikle gece görüşü berbat ama yapacak başka bişey kalmadı değiştirmiyorlar. bu firmanın teknik servisi aydında o yüzden kargo süresi de uzun bilginize

slm
dünyanın çeşit markasını kullandım cmosta ama bu adamların sattıgı 3 cmostan biri arza yaptı.servis sağlam yapıp gonderiyor ama arza cok cıkıyor
satışta temsilcileri sıcak ve yardımcı olur .kalite bazında düşük ve dediğim gibi arza oranı yuksek.alarmları nı çözemedim karısık
sadece tavsiyem şu çok hesaplı mal satacaksan sony ccd lerini al 25 50 usd arası 480 550 tvl sony kameralar fena değil
cihazları neutron ve cenova gibi kullanıcı dostu değil
kısaca cokda gerek yok oraya bulaşmana

Ben kullandım.Firmanın ucuz ürünlerini hiç yavsiye etmem ucuz etin yahnisi o kadar olur kelimesini doğrulatıyor.Fakat Üst kademe kaliteli board kullanımış kameralarını denedim problemsiz.CMOSlarını bende tavsiye etmiyorum.Ama sadece gece görüntüleri anlamında.Yoksa gündüz cok begendiğim görüntüleri var.Teknik servis konusunda bugune kadar magdur etmediler 2 aya kullanılmıs kamerayı iade aldıkları oldu.

ben fabrikalarını ziyaret ettim yok böyle bir tesiz bir türk olmaktan ve türkiyede böyle bir üretimin yapılmasından gururduydum kendilerinede söyledim tüm ürünlerini kullanıyorum ve bu ğüne kadar tek sıkıntı problem yaşamadım hedeflerinide 10 000 cihaz da sıfır hata koymuşlar başarırlar Türkiyemizde Türk malı tek cihaz gurula kullanıyorum her kese tavsiye ederim

selamlar,
ben bu firmanin alarm ikaz panelini kullandim. problem aninda yardimci oldular.

Bende aynı bu düşüncedeyim. Zamanında farkında olmadan bu firmanın baya kamerasını toplamda da 5 tane DVR kayıt cihazını sattım 2 yıl oldu sıkıntı yok. Fiyatlar desek harbiden iyi piyasanın altında. Satış departmanı ile konuştum bayilik için çok sıcak kanlı. Hatta tereddütümü gidermek için beni Aydın'daki yetkili gorusturduler. Ama ben son bir yildir hiç bir mal almadım. Sitelerinde konsiye ürün diye bir olay var eğer gonderir iseler bir kamera ve DVR test edip sonucu yazarım.

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

ben fabrikalarını ziyaret ettim yok böyle bir tesiz bir türk olmaktan ve türkiyede böyle bir üretimin yapılmasından gururduydum kendilerinede söyledim tüm ürünlerini kullanıyorum ve bu ğüne kadar tek sıkıntı problem yaşamadım hedeflerinide 10 000 cihaz da sıfır hata koymuşlar başarırlar Türkiyemizde Türk malı tek cihaz gurula kullanıyorum her kese tavsiye ederim

Merhaba hangi cihazları üretiyorlar acaba ? üretim bandını görmüşsünüz biraz açarmısınız ?
ürün toplamamı yapılıyor yoksa pcb leri ve yazılımlarıda kendilerimi üretiyor ?
bilgi verirseniz memnun oluruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri