Beyaz Eşya Bakıyorum Hangi Markaları Öneririsiniz?

1 senelik regal marka tecrübem var hayatımda bu kadar kalitesiz bir ürün görmedim

1 senelik regal marka tecrübem var hayatımda bu kadar kalitesiz bir ürün görmedim

Regal markası uygun fiyatlı oluyor genelde.. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler...Uygun fiyatlı diye alıyoruz ama sonradan sorun çıkarabiliyor..Gerçi beyaz eşya biraz da şanstır.. Bazen iyi bir marka satın alıyoruz bir çuval para ödüyoruz ama memnun kalmıyoruz..Bazen işimizi görsün diye bir makine alıyoruz uzun seneler kullanıyoruz...

yerli üretim alın faturasını saklayın marka önemli değil (arçelik veya bosch yazılı ithal ürünler var dikkat edin)
ithal ürün iyi ama servisleri tecrübesiz kömür biten makinaya kart+motor taktıklarını gördüm ve parçaları
çok pahalı örnek vestel wmu model çamaşır makinası kapı kolu 350 tl kart enucuzu 500 tl

yerli üretim alın faturasını saklayın marka önemli değil (arçelik veya bosch yazılı ithal ürünler var dikkat edin)
ithal ürün iyi ama servisleri tecrübesiz kömür biten makinaya kart+motor taktıklarını gördüm ve parçaları
çok pahalı örnek vestel wmu model çamaşır makinası kapı kolu 350 tl kart enucuzu 500 tl

Yetkili servis kömür değiştirmez motoru yeniler maalesef.
Bosch'tan şaşmayın.

profilo çamaşır makinasını 2.el almıştım, sanırım 15-20 yıllık bir makina, 2012 de ben aldım 2.elden, ayda ortalama 5-6 kez kullanmışımdır, daha servislik bir durumu olmadı, şimdiki makinaları nasıldır bilemem

2017 de arçelik semaver aldım, garantisi dolmadan otomatik şalteri, su seviye göstergesi bölümü, musluğu ve ısıtma modu yeşil ledi bozuldu, neyseki servis hepsini onardı
zannedersem arçelik beyaz eşyada iyi ama onu da yerli olmasına rağmen pahalı fiyatlarda satıyor

sinbo marka şarjlı traş makinem 2015 den beridir bozulmadı ve aküsü de hala iyi gidiyor ki ben berbere falan giden biri değilim nerdeyse her hafta kendi saçımı keserim bu makinayla

başka bildiğim marka deneyimim olmadı

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri