Beton santrali hk?

baybars

Üye
mrb öncelikle beton santralleri tartım ,taşıma , karıştırma, çıkış tartımlar loadsellerle yapılır taşıma konveyör veya helezon karıştırma mikser çıkış bekleme deposu
İlginize teşekkürler projede baya ilerledim.Yakında foruma eklicem.kolay gelsin...

serdar adım yasin.beton santrali otomasyonu ve yazılımı ile ilgileniyorum.

yusufyula

Üye
İlginize teşekkürler projede baya ilerledim.Yakında foruma eklicem.kolay gelsin...
en kısa zamanda beklıyoruz

asgarta

Üye
inşaatcı nolmak lazım bilmek için

serkan.ist

Üye
vay neler varmış

evet linkler ölü

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaslar beton santrali konusunda yardıma ıhtıyacım var sataj defterımı dolduracagım konum beton santralı yardımcı olursanız sevınırım

slm srdrrr, beton üretmek için temel olarak, agrega (farklı ebatlarda kum ve çakıllar bütünü) , çimento ve su gereklidir. 2 çeşit agrega bunkerin olsun sen kum ve çakıl de buna, 1 adet çimento silon olsun, 1 adet te su tankın olsun. 2 agrega bunkeri altında birtane kova olsun. tartımı bu kovaya yap, tartım bitince kovayı rayda hareket ettirerek agregayı miksere taşı, çimentoyu kantara helezon ile taşırsın. boşaltım içinde klape veya helezon kullanırsın. su için tartıma gerek yok benzin pompalarında olduğu gibi litrede bir puls veren sayaç kullanırsın böylelikle miksere koyduğun suyun miktarını bilirsin. miksere giren malzemeleri belli bi süre karıştırıp, boşaltırsın. basit olsun diye fazla detaya girmedim.
kolay gelsin.
Keşke detaya girseydiniz bana çok lazım detaylı bilgi. Yinede paylaşımınız içşn teşekkür ederim.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,544
Kullanıcılar
392,306
Son üye
kadir126

Yeni konular