ben PLC deki programı bilgisayarıma atmak istiyorum

mm.edi

Üye
merhabalar ben PLC deki programı bilgisayarıma atmak istiyorum yedeklemek için nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim PLC ler hakkında fazla bilgim yok çünkü şimdiden teşekür ederim...plc ler sıemens s7-300 dür ...

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Plc nizin marka ve modeli hakkında bilgi verebilir misiniz? Bir de programlama kablonuz var mı?

Plc nizin marka ve modeli hakkında bilgi verebilir misiniz? Bir de programlama kablonuz var mı?

plc lermiz sıemens s7-300...programlama kablomuzda yok onu mecbur alıcaz ama nasıl yapabilirmiyim sizce plc ler hakkında fazla bi bilgimde yok?

s 7200 plc satın almak istiyorum elinde 2 el plc cihazı olan varsa ilgilenirseniz sevinirim

syn arakdaşım ethernet kablosu girişi var ise bununlada yapabilirsin prowramı uploand yapabilirsin

ama ethernet kablosunu cros bağlantı yaparak uçlarını basmalısın

usb-mpi/profibus çeviriye ihtiyacın var. bir de simatic manager programına ve kullanıcı eğitimine...

Merhabalar hiç backup almadıysanız bence fazla kurcalamayın bana özl meil atabilirseniz siz döküman göndereyim nasıl bağlanıp backup alır yapıldığını hakkında bilgi verebiliirm.

Programın arayüzünden uplad seçeneği var oradan yapabilirisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri