Ben mi çok salağım yada bu adamlar üstün zekalı mı ?

Kesinlikle yetenek işidir bunun bir çok örneğini gördüm halende görmekteyim. İnat edip 7 kere sınava girip sonunda cayanı da gördüm, trafikte ayna kullanmasını beceremeyen, park etmesini beceremeyenleride gördüm. Bazısı 1000 kerede çalışsa beceremiyor maalesef !

Bu işn ABC'si şu;Soldan gelene dikkat et çünkü sana çarpma tehlikesi olan o ,sonra sağı kontrol et ve fotografı çekip aklında tut.İlk boşlukta hakkın olan yere sür bu arada her daim trafik kurallarına ve medeni davranışlara uygun davran.Yamyamlara bakma sen.Haklı ol ,gerisi boş....Birde kendini herzaman kolla...

Kesinlikle yetenek işidir bunun bir çok örneğini gördüm halende görmekteyim. İnat edip 7 kere sınava girip sonunda cayanı da gördüm, trafikte ayna kullanmasını beceremeyen, park etmesini beceremeyenleride gördüm. Bazısı 1000 kerede çalışsa beceremiyor maalesef !

benim durumumun bu konuyla pek alakası yoktur ..!!
ben ehliyeti tek seferde aldım . Mesele ehliyet almak değil. direksiyon başında kurallara uygun şekilde araba kullanmak. ama benim için artık onun da bir önemi kalmadı.
artık umursamıyorum kısmet olurda ilerde kendi arabamı alırsam şayet istediğim gibi sürer öğrenirim ...

Affola bi sorum olacak . 26 yaşındayım demişsin profilinde 35 yazıyor yanlış mı yazdın acaba .

Bisiklet binmek gibi (daha kolay) bir şey !
El ayak koordinasyonu aynı zamanda dikkat gerektiren bir iş.
Aracınızı tanımanız çok önemli (debriaj boşluğu,fren mesafesi,kalkma ataleti,motor sesi), onu tanıdıkça samimiyetiniz artar, samimiyetiniz olursa sizi üstünden atmaz !

valla şu anda çok güzel araba kullanıyorum trafiğe çıkıyorum hemde tek başıma önceleri yanımda bir arkadaş olurdu .. :D
her akşam çıkıyorum sürüyorum gayet güzel ve keyifli bişey .. :)
hatta bazen kendi kendime ben yanlış meslek seçmişim şöför olmalıymışım diyorum .. :D

valla şu anda çok güzel araba kullanıyorum trafiğe çıkıyorum hemde tek başıma önceleri yanımda bir arkadaş olurdu .. :D
her akşam çıkıyorum sürüyorum gayet güzel ve keyifli bişey .. :)
hatta bazen kendi kendime ben yanlış meslek seçmişim şöför olmalıymışım diyorum .. :D
Ehliyeti buyutursun artik.)

Affola bi sorum olacak . 26 yaşındayım demişsin profilinde 35 yazıyor yanlış mı yazdın acaba .
Bu uye gene iyi 26 diye soylemis :)
39 yas yazip, ki 39 yasinda elktrikcinin ne kadar tecrubeli olcagi tahmin edilir, en basit seyleri soranlar var. Bayan niki ile girip ortaligi katledenler tam bir facia zaten. elektrik camiasinda bayan niki kullanmanin prim yapmadığı bilinmeli.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri