Beko Salon tipli klima arizasi

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selam arkadaslarim.
Bir beko salon tipli klima var .Klimaya elektrik verince F1 ariza kodu veriyor.
Vakum olunaraq qaz verildi,tum sensorlar yokladim normal.Klima 3 fazli oldugundan fazlarin yerini deyisdirerek yokladim yine ayni.Diyorum belke proqraminda nese problem var onun reset veya teste nasil vere bilirim yardimlarinizi bekliyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Modelini yaznayi unutmusum.Model BFSU 40000

Merhabalar... Modeline Bakılırsa Klimanız Biraz Eski Yıllarda Üretilmiş Bir Klima...

Klimaya Gelen Fazlara Bakınız. Faz Eksikliği varsa(fazlardan biri,ikisi vs. yoksa ) sorun olabilir.(iç ünitenin tek fazlı olduğunu varsayarak söyledim..)

Gaz Etiket değerin de mi şarj edildi acaba ?

Saygılarımla...

Selamlar Abim.
Klima 3 fazli .fazlari yokladim Normal.Abim bu klima bir kac ay qaz kacagi yeri oldugu ucun ustalar qaz sarj etmeden oyle isletmeden koymuslar.Simdi bana sahibi telefon acmis bende kacak yerini bulub etiket olcusuyle vakum yaparaq qaz sarj yapdim.Amma F1 arizasi gitmedi.Bu ariza Kartdan ola bilirmi?Karti gozle bakdim yanik hic bir eleman yok.Diyorum belke reset filan vardir yapsam gider.Veya test

Merhabalar... Modeline Bakılırsa Klimanız Biraz Eski Yıllarda Üretilmiş Bir Klima...

Klimaya Gelen Fazlara Bakınız. Faz Eksikliği varsa(fazlardan biri,ikisi vs. yoksa ) sorun olabilir.(iç ünitenin tek fazlı olduğunu varsayarak söyledim..)

Gaz Etiket değerin de mi şarj edildi acaba ?

Saygılarımla...

Selamlar Abim.
Klima 3 fazli .fazlari yokladim Normal.Abim bu klima bir kac ay qaz kacagi yeri oldugu ucun ustalar qaz sarj etmeden oyle isletmeden koymuslar.Simdi bana sahibi telefon acmis bende kacak yerini bulub etiket olcusuyle vakum yaparaq qaz sarj yapdim.Amma F1 arizasi gitmedi.Bu ariza Kartdan ola bilirmi?Karti gozle bakdim yanik hic bir eleman yok.Diyorum belke reset filan vardir yapsam gider.Veya test

Merhabalar...

F1 Arızası Eprom Arızası diyor... Programlar Silinmiş Sanırım... Kart ile ilgili bir sorun gibi gözüküyor...

Kumandada reset tuşu var ise belki işe yarayabilir...

Saygılarımla...

Cok sag olun abim.
Kumandada oyle bir tus yok.basqa nasil reset ede bilirim abim?Belke bilirsiniz?

Merhabalar...

F1 Arızası Eprom Arızası diyor... Programlar Silinmiş Sanırım... Kart ile ilgili bir sorun gibi gözüküyor...

Kumandada reset tuşu var ise belki işe yarayabilir...

Saygılarımla...

Cok sag olun abim.
Kumandada oyle bir tus yok.basqa nasil reset ede bilirim abim?Belke bilirsiniz?

Merhabalar...

Test Çalıştırması deneyiniz...Açma kapama tuşuna 3 saniye basınız çalışması gerekir. Eğer aksi bir durum olursa bekoda biraz takıldım araştırıp cevap vereyim diye düşündüm..

Saygılarımla...

Merhabalar...

Test Çalıştırması deneyiniz...Açma kapama tuşuna 3 saniye basınız çalışması gerekir. Eğer aksi bir durum olursa bekoda biraz takıldım araştırıp cevap vereyim diye düşündüm..

Saygılarımla...

Olur Abim.Yine bakib bilgi verirseniz iyi olur.Cok sevinirim.Reset ve ya testini.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri