Beko B50 Kararma

Stcurse

Üye
Arkadaşlar merhaba
TV 2 ay olmadı alalı, servis digitürkten diyor, digitürk bunu neden yapsın? hiç uydu alıcısı bunu yapar mı?
sizce sorun nedir acaba? tv'yi açıp kapatınca, youtube girince, ya da digitürk ü kapatıp açınca anında düzeliyor,

ama 2 günde bir böyle oluyor?

yorumunuzu rica ederim.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    1.8 MB · Görüntüleme: 22
Hiç geçe kalmadan değişim isteyin.Panel arkasında otomobil camlarına takılan cam filmi gibi özel bir film katmanı var;bu katmanınız bozulmaya başlamış.

meyza çok teşekkür ederim, bugün beko teknik servis geldi ve bölge ye değişim talebini iletti. aldılar tv yi.. digitürk diyorlar bir de ne alaka arkadaş.. umarım zorluk yaşatmazlar, valla tüketici hakem heyetine giderim. bir maaşım kadar tv ye para verdik, 9 bin tl az değil.. çok saolun..

Arkadaşlar merhaba
TV 2 ay olmadı alalı, servis digitürkten diyor, digitürk bunu neden yapsın? hiç uydu alıcısı bunu yapar mı?
sizce sorun nedir acaba? tv'yi açıp kapatınca, youtube girince, ya da digitürk ü kapatıp açınca anında düzeliyor,

yorumunuzu rica ederim.
Sadece Youtube a girerken de böyle oluyor mu?

Arkadaşlar merhaba

yorumunuzu rica ederim.

Tavsiyede bulunabilirler .

Burayada konuyu yazmanız

Sadece Youtube a girerken de böyle oluyor mu?
Evet bir süre sonra oluyor. Ama işin garibi youtube den çıkınca sorun düzeliyor. Ya da tv yi kapatınca. İlk zamanlar 1 haftada 1 oluyordu. Şu sıralar 1 güne kadar bile düştü bu hatanın ortaya çıkması.
Anlamadım hocam?

Şimdi beko merkezden yazdılar, pzt günü değişim talebinizi alıcağız dediler.

Şu an mesela eski tv yi aynı uydu alıcısı ile izliyoruz. Bu arada uydu alıcısını da değiştirmiştim. Beko bu şekilde bilgi verdiği için. Diğer uydu alıcısında da aynı sorunu yapmıştı. yani iki kutu ve aynı sorun.

Digitürk zaten geldiğinde böyle birşeyi kutunun yapmasının mümkün olmadığını da söylemişti.

Bakalım beko pzt günü değişimi onaylar diye düşünüyorum. Zaten servis bu tamir edilemez dedi. Direkt değişim dedi. Bu sefer video da çektim. Fotoğrafı çok dikkate almamışlardı.

Son düzenleme:
merhaba,
tv değişti ancak yine aynı sorun oluştu, gelen tv farklı bir model, 2 ay olmuş çıkalı.. bu gelen teknik servis ayarlarda bir şey yapmıştı, bugün gelmiş yine aynı şeyleri yapmış. ben de tv'yi komple fabrika ayarlarına geri döndürdüm. standart görüntüye aldım.. şimdi düzgün..

ne ayar yapıyorlarsa tv'yi karartıyorlar galiba..

Uydu alıcısında sorun olabilir farklı bir model gelmişse.

Uydu alıcısında sorun olabilir farklı bir model gelmişse.
evet, farklı model geldi. bakalım fabrika ayarlarına sıfırladım, yine yaparsa tekrar uydu alıcısını değiştiricem.

anlamadığım eski tv de 3 ay önce uydu alıcısından ötürü sorun yokken, şimdi neden var garip..

Geçmiş olsun .
Bence yazılım tam verimli değil uyumsuzluk .
Güncelleme gelmiştir. .

Bendeki tv ara sıra sinyal yok diye kitleniyor birebir aynı ekran boyutu farklı olan tv dede aynı
Tv uydu santrali yeni ayar ve Kontrolları yapıldı.
Android tvler kısmen sorunlu.
Normal tv en güzeli ( ozelliksiz )

Burası link yeri ağırlık tv üzerine sanki eğitim araştırma yeri gibi.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri