Beko çamaşır makinası arızası

Hocam 2 tane seçenek var yüzde 80 emniyet kilidi arızalı yüzde 10 elektronik kart yüzde 10 luk ihtimal kabloları soketleri kontrol et. Ama arıza emniyet kilidinde. Arçelik yetkili servis teknisyeniyim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim bütün önerilerinizi kontrol edicem inşaallah iyi sonucu burda paylaşıcam

Yardımlarınız için teşekkür ederim bütün önerilerinizi kontrol edicem inşaallah iyi sonucu burda paylaşıcam

Arkadaşlar program ilerleme sorununu çözdük kapı soketinde sıkıntı varmış makina kapıyı kilitliyor su alıyor fakat yıkama motoru dönmüyor motoru dışarı alıp direk bağladım çalışıyor sokete enerjide geliyor ama çalıştıramadım arkadaşlar

motordan inleme sesi alıyormusun

motordan inleme sesi alıyormusun
Hayır dışarı aldık motoru çalışıyor

Arkadaşlar arıza tam olarak şu şekilde program düğmesine giren soket yanmış bu soketi yeniledik bunun yanında kapı kilidi değişti su seviye sivici değişti program başlıyor su alıyor su alma durduktan sonra makina sessiz bir şekilde kalıyor böyle bekliyor bugün ne kadar uğraştıysam sorunu bulamadım.

Evet arkadaşlar makinanın sorunuyla alakalı çok fazla çözüm önerisi gelmediğinden dolayı belkide çok küçük bir hata vardı ama bulamadım tertemiz makinamı verdim hurdaya
Herkese teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,962
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri