Bedava transistör

kargo muhabbetine güldüm. iyi üste daha ne veriyorsun diye soran çıkmadı buna da şükür.

kargo muhabbetine güldüm. iyi üste daha ne veriyorsun diye soran çıkmadı buna da şükür.
ben çalışmıyorum zaten, elimde duruyorlar, bana lazım olur mu? kim bilir, birilerine lazım olur mu? mutlaka işine yarayacak birilerine gitsin dedim, biliyorsunuz siteler belli bir tutar altını göndermiyor. kargoyu da bana kitlemek isteyen olursa; sözleşme yaparım projesinden bir örnek isterim.

Bu foruma şaşırdım, başka forumlarda "bedava" başlığını gören kişi bana lazım deyip dalıyorlar, burada ihtiyacı olana gidiyor galiba. İlginç. :D

Kargo olayını şakasına söyledim bu arada. Onu da alan kişi ödeyiversin bir zahmet. :)

Bedava transistör, anca kontrol kalemi forumunda olur.:D
Nedense kontrol kalemi yazınca kelime reklam gibi bağlantı çıkıyor ama reklam değil. 😀

Bedava transistör var, aynı zamanda gereksiz yere isteyen de yok Allaha şükür. 😄

Başka bir forumda olsaydı olacak diyalog bu olurdu:
Abi selamun aleyküm bana çok acil transistör lazım da hepsini yollayabilir misin? Bir projede kullanacağım da.
Kullanılacak proje de Letgo'da satmak olurdu muhtemelen. 🤣

Dayak tabiki, tatlı olarakta tekme tokat kafi.
estağfurullah, dayak kedime köpeğime bile tokat atamam, hatta onlar için bile özel yemek pişiririm, veterinerde bir gün kaldı kuru mama yemedi diye şikayet etti. hatunum olayını biliyorsan giderken 105 kilo ile gitti, yani güzel yemek yapmam benim kötü şansım (hatunlar bayılıyor çaktırma)

Transistöre talip çıkmadı galiba. Transistör değil de kargoyu kim ödeyecek muhabbetine döndü. :D

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri