Bedava elektrik konuları, diğer konulara göre çok ilgi topluyor.

testcimurat

Katılımcı Üye
Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti. Çiddi ve makul konulara. 3-5 cevap yazılıp 15-20 kişi okurken. Mıknatıstan vesaireden bedava elektrik üretme konusuna onlarca cevap yazılıp yüzlerce okuyanı oluyor. Sizce nedendir bu.

Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konunun ciddiyetle alakası yoktur, sadece konu hakkında herkezin yazabileceği bir konu olması veya herkesin hayalindeki istediği bir konu olması çok cevap alması için yeterli. Benim açtığım çoğu konuyada çok az cevap yazıldı veya hiç cevap yazılmadı bu açtığım konuların ciddi veya makul olduğu anlamına gelmiyor.

- - - Updated - - -

Konunun ciddiyetle alakası yoktur, sadece konu hakkında herkezin yazabileceği bir konu olması veya herkesin hayalindeki istediği bir konu olması çok cevap alması için yeterli. Benim açtığım çoğu konuyada çok az cevap yazıldı veya hiç cevap yazılmadı bu açtığım konuların ciddi veya makul olduğu anlamına gelmiyor.

Dün bir arkadaşımla sohbet ederken birşey söyledi. Süper mıknatıslar satan birisi. Türkiyedeki bütün forumlarda mıknatısla elektrik üretilebileceğine yönelik yazılar yazıyormuş.

İşin bu boyutunu daha önce hiç düşünmemiştim. Bu konular tahminimin ötesinde bir sektör olmuş. Sizinle paylaşmak istedim.

Kolay gelsin..

:) ben de perendeve heveslenmiştim biraz araştırınca termodinamik yasalarını öğrendim:) okulda anlatılıyormuş ama ya benim olmadığım ya da dinlemediğim derslerden birinde olsa gerek.geç öğrendim ama olsun yakında rüzgar tribünimin direğini diktim mi şov başlayacak inş.bu arada r.t. alternatörünü yapmak için mıknatıs satın aldığım satıcının sitesinde de rastlamıştım.ev yapımı manyetik jeneratöre sahip olmanın faydaları diyor:D
NeoBlog - Neodymium Mıknatıs Tutkunları Buraya

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri