Bebek kamerası hareket arızası hakkında

keremx

Üye
merhabalar, bebeğimiz için kamerayı bir arkadaşım amerika'dan hediye getirmişti.
ürünü daha yeni kullanmaya başladık, ilk kullanımda bir problem yok gibiydi fakat bir kaç gün sonra fark ettimki kamera sağa-sola ve yukarı dönüyor fakat aşağıda hareket etmiyor.

yurtdışından geldiği için maalesef servis olanağı olamayacak, bunu çöpe atıp tekrardan bir ürün almaya bütçe de ayırmak istemiyorum. acaba ürünün tamiri hakkında yardımcı olabilecek veya bir yere yönlendirebilecek tecrübeli arkadaşlar var mıdır?

teşekkürler

Model belirtmemişsiniz, resimler yok ... Adaptörü ölçebilir misiniz? Mümkünse eşdeğer güçte (etiketine bakın) adaptörle deneyin.

Sorumu anlamamışsınız, tekrar okuyun!

İlk kullanımda aşağı yukarı hareket ediyor muydu?

.. yatay konumdan yukarı doğru yaklaşık 90 derece hareket eder.. aşağıya ise yaklaşık 20 derece.. zaten aşağı doğru daha fazla dönemez.. kamera yatay konumdan aşağı doğru hiç hareket etmiyorsa sorun var demektir..

Sorumu anlamamışsınız, tekrar okuyun!
IMG_5877.jpg
IMG_5878.jpg

kameranın alt ve tepe noktaları fotodaki gibi. açılış kalibrasyonunda sağa sola dönüyor, en tepe noktasına çıkıyor ve daha sonra aşağı inmiyor. El ile aşağı eğdiğim zaman ise tepe noktasına çıkabiliyor.

2 adet adaptör mevcut ikisinide ölçtüm 5.2 v geldi. muadil bir ürün ile denedim değişen birşey yok.

kamera modeli vtech vm901 olarak geçiyor.
İlk kullanımda aşağı yukarı hareket ediyor muydu?
evet ilk test amaçlı kurduğumda etti, sonra bir kaç kere kullandığımda da etti veya etmedi ( stabil değildi çalışması )
.. yatay konumdan yukarı doğru yaklaşık 90 derece hareket eder.. aşağıya ise yaklaşık 20 derece.. zaten aşağı doğru daha fazla dönemez.. kamera yatay konumdan aşağı doğru hiç hareket etmiyorsa sorun var demektir..
evet aşağı doğru hiç hareket yok malesef

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,920
Son üye
Bafrali1655

Yeni konular

Geri