BC 9000 PLC'den program upload

ibora

Usta Üye
Arkadaşlar selam,
Elimde BC 9000 ile çalışmakta olan bir makina var. Plc programı elimde yok. Bu makinanın plc'sine online olup bazı problemleri çözmem gerekiyor. Yaptığım bir araştırma ile bu plc'ye Twincat PLC programı ile bağlanılabildiğini gördüm. Daha önce Twincat 2'de bazı işler yapmıştım. Çok yabancılık çekeceğini sanmıyorum.
Şimdi sorum şu: Twincat PLC programı ücretli bir program mıdır? Ben bu programla PLC programını upload edebilir miyim?
Teşekkür ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Ücretli bir yazılımdır. Ama ararsan bulunabiliyor. Eğer. upload kilitlisiyle program çekmen biraz zor. Proje dosyası olmadan çekilemiyebilir.

Arkadaşlar selam,
Elimde BC 9000 ile çalışmakta olan bir makina var. Plc programı elimde yok. Bu makinanın plc'sine online olup bazı problemleri çözmem gerekiyor. Yaptığım bir araştırma ile bu plc'ye Twincat PLC programı ile bağlanılabildiğini gördüm. Daha önce Twincat 2'de bazı işler yapmıştım. Çok yabancılık çekeceğini sanmıyorum.
Şimdi sorum şu: Twincat PLC programı ücretli bir program mıdır? Ben bu programla PLC programını upload edebilir miyim?
Teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri