Baymak kombi ateşleme arızası

bursaprens

Üye
Arkadaşlar baymak marka kombi var bizde geçen ay su deposu patladı servisi çağırdık yaptılar. O günden sonra banyoda veya mutfakta sıcak su kullanmak istediğimizde arasıra istediğimiz sürede sıcak suyu veriyordu son günlerde ateşleme bölümünde arıza arttı.

Demek istediğim sıcak suyu açtığımızda ateşleme yapıyor yani göstergedeki alev işareti görünüyor 2-3 saniye sonra sönüyor sonra tekrar yanıyo 2-3 saniye sonra tekrar sönüyor buda suyu ısıtmıyor tekrar servis çağırmak istemiyorum para konusunda biraz hassasım :eek: Ben yapabilirmiyim bu sorunu bilgilendirirmisiniz ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Manometreden basınca bak 1.5 olması ideal, düşükse su al, fazla ise petekten su boşalt, sonucu yaz.

Şuan oldu usta, marometre 1.0 daydı 2.0 a çıkardım ateşleme olayında hiç bir sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor.

Ama aradan 5 fk geçtikten sonra ayni sorun. Devam ediyor bu sefer 1 saniyelik ateşleme yapip birakiyor anlik yani

Son düzenleme:
Düşükmüş yükseltmişsin ayrı kontrol koruma parçaları farklı tepki verir dediğim değere getir, yok kafanın dikine gideceksen neden yardım istiyorsun?

Oruç kafanamı vurdu arkadaş senin ?

Ben ne dedimde "kafamın dikine gittiğimi" çıkardın yazdıklarımdan ?

Tamam oldu diye yazdığım mesaja bakarsan düzenlendiğini göreceksin altında ama ile başlayan bölümü hata ortadan kalktı mesajını yazdıktan sonra hata devam edince ekledim.

Şuan oldu usta, marometre 1.0 daydı 2.0 a çıkardım ateşleme olayında hiç bir sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor.

Ama aradan 5 fk geçtikten sonra ayni sorun. Devam ediyor bu sefer 1 saniyelik ateşleme yapip birakiyor anlik yani
2.0 a çıkardım

dostum sorun devam ediyorsa yardım edebilirim bu işte uzmanım...

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri