Baymak dolçevite kombi elektrik kesintisi sonrası açılmadı...?

amazoom

Üye
Merhaba benim konu başlığında olan kombim elektrik kesintisi sonrası bir daha açılmadı dahası kombiye elektrik gelmiyor bu sorun ne olabilir ve serviste arızası kaç TL.olabilir yaklaşık olarak..

Tamirci çağırdım 1 ay önce 500 tl. almıştı şimdi gene ona yakın miktarda ücret istedi bende vazgeçtim,arıza olarakta anakart yanmış dedi..ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Tamirci çağırdım 1 ay önce 500 tl. almıştı şimdi gene ona yakın miktarda ücret istedi bende vazgeçtim,arıza olarakta anakart yanmış dedi..ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...
bak arkadaş ben de tamirciyim, burada bir çok yetkin bilgi üye var. sorduğun soruda sadece kombiye elektrik gelmiyor diye sormuşsun. elektrik nerede var nerede yok bilgini vermemişsin, hiç bir görsel paylaşmamışsın. biz de en basit olanını sigortayı kontrol etmeni tavsiye ettik. biraz elbecerin varsa bu dediklerimizi yapabilirsin. eğer yapamıyorsan tamirciye muhtaçsın demektir

Geçmiş olsun.

Daha önce kart tamir görmüşmüydü ?

Elektrik tesisatiniz ölçüm yapıldı mı ?
Voltaj değerleri normal mi ?

Yüksek voltaj durumu elk kesilmesi durumu ?

Kart daha önce tamir durumu cam sigortası yüksek takılmış olabilir.

Kart tamiri yaptırmanız ( karar uygun şarttlar )
Bu arada kart yanma sebebini kısmen olsa tamirci tarafindan neden olduğunu çözümleme .( sormak )

Kolay gelsin sağlıcakla

Arkadaşlar kusura bakmayında 2 kelime ile bir soru sordum,akabiinde tamirci çağırdım aldığım cevap bu dedim ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür edip konudan ayrıldım ama devamında gelen cevaplara bakınca ne kadar yanlış yaptığımı anladım haydi size kolay gelsin..!

Arkadaşlar kusura bakmayında 2 kelime ile bir soru sordum,akabiinde tamirci çağırdım aldığım cevap bu dedim ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür edip konudan ayrıldım ama devamında gelen cevaplara bakınca ne kadar yanlış yaptığımı anladım haydi size kolay gelsin..!

geçmiş olsun

bence video ve fotoğraf çekip
soket yerlerinin bağlantı yerlerini projesini yapıp ( kağıda döküp )
ana kartı söküp tamir ettirmeniz .

burada kartın fotosunu yayınlamanız . ( tavsiyeler ) ?

kolay gelsin .sağlıcakla kalın .

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri