Bayındırılık 2012 Elektrik Birim Fiyat kitabı excell full

yasin1234

Üye
Bayındırılık 2012 elektrik birim fiyat kitabı isteyen [email protected] mail atsın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Pozların açıklamaları var mı...? aşağıdaki gibi...
[FONT=&amp]"Peşel, bergman veya PVC boru içerisinde linye hatları en az 2,5 mm2 sorti hatları en az 1,5 mm2 faz ve nötr iletkenleri TS 6429'a göre renklendirilmiş plastik izoleli cinsinden olmak üzere buat, klemens, anahtar, armatür, tespit takozu, her nevi malzeme temini, işyerine nakli ve işçilik dahil komple sıva üstü veya sıva altı aydınlatma sortisi yapılması (armatür hariç). Duvar kalınlıkları normalden fazla olduğu hallerde fiyat farkı ödenmez."

[/FONT]

arkadaşlar selamlar,
aranıza yeni katıldım verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. benim bir ricam olacak sorti olarak hiç bir yere fiyat vermedim ama şuan vermem gerekiyor nasıl bulabilirim.aydınlatma sortisi,priz sortisi,parelel sorti data sortisi

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri