Baskı devresi çıkarma hakkında yardım

dynasty09

Üye
merhabalar yapmak istediğim bi devrenin baskı devresini çıkartamadım yardımcı olurmusunuz röle ayaklarını yapamadım devre aşağıdaki linkte
Işık ve ısı kontrollü yangın alarmı - lungberg - Blogcu.com

İnanmayabilirsiniz ben bu şekilde az elemaa sahip devreleri kağıt üzerinde çiziyorum. Elemanlar için belli boyut-boşluk bırakıyorum entegre (çok pinli) veya röle gibi özel şekle sahip elemanı kağıda bastırp (kağıdın altına birz yumuşak bir şey koy silgi, köpük) izlerini çıkartırıyorum bağlantıları yapıp bitiriyorum.
Röle pin yerleşimi;
trafo-role-baglantisi.png
9Ijm0PLtGSVZh7gTSEM8UbmTRuRtVPXd3SkxOPSSj8B5KgRGHA.jpg

Son düzenleme:
kağıt üzeri bu devrede daha kolay olur bence öyle yap

ben diğer elemanları halettim bı tek röle kaldı onu da hiç kullanmadıgım için bilmiyorum yani rölenin hangi ayaklarına enerji vericeğimi ve 1 ayağına led ve direnç bağlamam gerek onları bılmiyorum bu konuda bilginiz varmı?

ben diğer elemanları halettim bı tek röle kaldı onu da hiç kullanmadıgım için bilmiyorum yani rölenin hangi ayaklarına enerji vericeğimi ve 1 ayağına led ve direnç bağlamam gerek onları bılmiyorum bu konuda bilginiz varmı?
3 nolu mesajda verdiğim temsili resimde apaçık belli hagileri bobin hangileri açma kapama kontakları!

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri