Baskı devre yapımı

Ekli dosyayı görüntüle Deney Devresi.rar

bu şemanın baskı devresini çıkarmam lazım yardım edin lütfen aresten anlamam...

sayden nasıl bir yardım istiyorsunuz yapım yolayalımı kargoyla?

merhaba ben yeni üyeyeim ve ben devre yapma konusunda yeniyim ilk kez yapacağım bana yardım ederseniz sevinirim şimdi konuya gelelim. stk4152ii entegre var alüminyum soğutucu var 160 w trafo var 3 adet 100k 6 bacaklı ses potansı var birde 2 adet 50v3300uf lik kondastör var birde delikli devre kartı var peki bu stk4152ii nin şemasını versem sonra ben bunu değiştirecem yani bass tiz ses potansları eklicem birde hoparlör koruma devresi olacak hepsi içinde peki ben bunu nasıl yaparım size versem şemasını eksik malzeme ne varsa yazın ben o malzemeleri alayım birde bana yardımcı olnun daha ilk yapıcam hobi olarak tabi bir bilen kişi var onunlan yapacaz biz da sisten bilgi alayım dedim bu anfiyi ben sony ssl80 2x55 w rms 6 ohm hoparlör için kulancam sadece onlar için bven şemayı vereyim oradaki malzemeleri bana yazın ben alayım hatta eksik ne varsa alayım tmm şema bu http://acust.narod.ru/files/PDF/STK4152.PDF birde bu STK4152II - Schematic audio amplifier - HQEW.net bukadar haber belkiyorum iyi günler.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri