baskı devre problemi :(

biz okuldayken vim ve bulaşık süngeri ile tuvalet teki lavaboda siliyorduk ütü metodunda da baskı devre kalemi yöntemindede %100 temizliyodu.bi sorun olmuyodu..

çok teşekkür ederim zaten bir hafta kadar önce hallettim temizlik olayını yinede ilginize teşekkürler

ben antalyada heryere gösterdim entegreyi aly ustam star elektronikte dahil heryer bu entegrenin orjinal olduğunu daha doğrusu türkiye şartlarında orjinal olduğunu ikinci yada üçüncü sınıf kalite olmadığını söylediler aklım karıştıya neyse almış olduk bir kere hatta bir firma bana entegreye baktığında üzerinde sanyo yazan japon malı zaten türkiyede bulman zor dedi sanyonun patentini alıp üreten bir çok firma varmış bizim toptancılarda ucuza gelsin diye bu entegrelerden alıp satıyorlarmış ha ben onların yalancısıyım ayrı mesele yinede denicem kullanıcam bu entegreyi devrede bitti nasıl olsa ... şimdi hoparlör alacağım bu hafta içinde kısmet olursa aklımdan geçen ilk marka bose bose markasının 50 watt lıklarından 4 tane almayı planlıyorum hocam iyi ses alabilirmiyim ? her kabinde 2 hoparlör bose 50 watt toplam 100 watt ses ne dersiniz ?

bence 50watt yetmez yakarsın hoparlörleri en azından 100 watt al bari
bence hiç hoparlör olarak uğraşma direk hazır kabin al en kaliteli ses onlarda.
örneğin PIONEER CS-7070 veya PIONEER CS-9070 gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,924
Son üye
xxdangee

Yeni konular

Geri