baskı devre şeklinde olan pano sinyal lambaları hk.

volcanoos

Katılımcı Üye
arkadaşlar fabrikamızdaki pano üzerinde sinyal lambalarımız sık yanıyor, piyasada klasik ledli sinyal lambaları mevcut. ama bunun dışında üzerinde baskı devre şeklinde üzerinde küçük lambalar olan sinyal lambaları var bunlarda ledli ama klasik led değil. bu tip sinyal lambalarından kullanan varmı acaba...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Benim kullandığım iki tip var. Birincisi üçgene benziyor ve sadece lamba değil duy kısmıyla birlikte geliyor. Zira lambası sökülecek gibi görünmüyor. 4 gün önce bi tanesi yanmaz olmuş, lamba sökülse bile elimizde yedek yoktu komple değiştirdik. Bunun içinde tek bir led var ve lambanın rengine uygun renkte ışık veriyor.
Diğeri yuvarlak bir zemin üzerine yerleştirilmiş çok sayıda ledden oluşuyor. Diğerine göre hem görüntüsü daha güzel hemde hiç sorun çıkaran olmadı. Ayrıca uzak mesafedende görülebiliyor.
Sonuç olarak her ikiside akkor lambalı tiplere göre daha güvenilir....

aykanat ' Alıntı:
Benim kullandığım iki tip var. Birincisi üçgene benziyor ve sadece lamba değil duy kısmıyla birlikte geliyor. Zira lambası sökülecek gibi görünmüyor. 4 gün önce bi tanesi yanmaz olmuş, lamba sökülse bile elimizde yedek yoktu komple değiştirdik. Bunun içinde tek bir led var ve lambanın rengine uygun renkte ışık veriyor.
Diğeri yuvarlak bir zemin üzerine yerleştirilmiş çok sayıda ledden oluşuyor. Diğerine göre hem görüntüsü daha güzel hemde hiç sorun çıkaran olmadı. Ayrıca uzak mesafedende görülebiliyor.
Sonuç olarak her ikiside akkor lambalı tiplere göre daha güvenilir....

benim istediğim yuvarlak baskı devre şeklinde çok sayıda led den oluşan sinyal lambası, bana marka model verebilirmisiniz ???

arkadaşım uğraşma onlarla ,telemekanik sinal lambalarından al ledli 24 vdc ve 220 ac mevcut tak kullan

CherKEZ ' Alıntı:
arkadaşım uğraşma onlarla ,telemekanik sinal lambalarından al ledli 24 vdc ve 220 ac mevcut tak kullan

sayın cherkez

zaten klasik ledli sinyal lambalarından kullanıyoruz, benim isteğim yukarıda belirrtiğim tipte olan lambalar

selamlar
banada bu led sinyal lambalarından lazım eger marka model yazarsanız sevinirim

markur ' Alıntı:
selamlar
banada bu led sinyal lambalarından lazım eger marka model yazarsanız sevinirim

sayın markur

marka buldum ama lambanın kendisini henüz bulabilmiş değilim, bize malzeme sağlayan tedarikçiye yöneldim mecburen...

bizde bi panonun üzerinde var üzerinde delan electric yazıyor...

arkadaşlar selam ledler ile harf oluşturma için bir program varmı nasıl yapabilirim ledleri eşit şekildeharf oluşturacak biçimde nasıl çizebilirim teşekkür ederim ilginize

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri