basit bir uç soğutma ve hava üfleme düzeneği

evet tavsiyeleriniz için tesekkürler.motorun üç hava tahliye çıkışı var.ben havayı bunlardan sadece birinden alıyorum.motor soğurma sistemi çalışıyor yani bi engel yok.şimdilik iyi.geçenlerde 5 saat aralıksız çalıştı.

arkadaşlar konuyla ilgili video ilk sayfada

Serkan inanıyorum ki sen motoru ters yöne çevirip bir torba takıp tozları torbaya bile çektirebilirsin.:)

havanın bir borudan vs den gecmesi makinanın ısınmasını her halukarda artıracaktır,ancak bu kadar yuksek devirlerde dönen makinalar icin üretici firmalar sogutmada bu kadar hıza gereksinim olmamasına ragmen aynı motor gücünden faydalanarak motoru sogutuyorlar,sen aynı havayı bir kez daha kullanıyorsun.bence cok manıtklı.bir arkadasımızın dedigi gibi calısıyorsa ellemeeeeee...

havanın bir borudan vs den gecmesi makinanın ısınmasını her halukarda artıracaktır,ancak bu kadar yuksek devirlerde dönen makinalar icin üretici firmalar sogutmada bu kadar hıza gereksinim olmamasına ragmen aynı motor gücünden faydalanarak motoru sogutuyorlar,sen aynı havayı bir kez daha kullanıyorsun.bence cok manıtklı.bir arkadasımızın dedigi gibi calısıyorsa ellemeeeeee...
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu sloganı tuttum çalışıyorsa elleme

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri