Basit anahtarlı devreyi çalıştıramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok teşekkür ediyorum bendeki 3 pin ama internette hepsi 6 pin. 6 alıp taksam olmaz mı?
Şimdi şöyle yapıyoruz. Önce araştırıyorsunuz 6 pin nedir neden vardır. 3 olunca neler oluyor. Sonra İleri düzeyde, örneğin motoru sürmek gibi plc ile kumanda etmek gibi yada sensörlerle belli bir senaryo oluşturmak gibi yapmaya çalıştığınız ve takıldığınız ( bakınız yapamadığınız demiyorum takıldığınız diyorum) durumlarda başlık açınız.

Yani hepi topu bir anahtarı pile bağlayacak sınız. Bunun için başlık oluşturmak bizim foruma yakışmaz.

Forumun amacı meslek öğretmek değil. Mesleki yardımlaşma ya katkı sağlamak. Her üyeden bunu bekliyoruz.

Kolay gelsin.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri